29 entry daha
  • o kadar abd'de yaşayan sözlük yazarı olmasına rağmen garip bir şekilde pek de ilgi çekmemiş, yeterli ilgiyi görmemiş başlık. abd'de yaşayan tüm suser'ler bu başlığı şenlendirse de keşke, iyi kötü kim nerede, neler yapıyor öğrensek, tanışsak, fikir teatisinde bulunsak...

lokasyonum houston/teksas.
  • abd'deki bütün türklerin olduğu yerdeyim. tahmin etmek zor olmasa gerek.
  • kuzey amerika mi, guney amerika mi?
  • los angeles dan selamlar.
  • yazsam mı yazmasam mı.. ikametgah amerika california lakin belçika-almanya ve katar’a çalışmaya gidiyorum bazen 2 senedir eleman yok çünkü ee belçika’ya gitmişken de 2-3 ay türkiye’de takılıyorum yılda.. geriye bişey kalmadı...amerika’ya işe döndüğümde bazı şeyler değişmiş oluyor bazen tanımıyorlar beni “ sen kimsin lan” diyorlar... abi 14 yıldır bu firma da çalışıyorum diyorum “ siktir lan” diyorlar.. bi kaç kez başıma geldi...
  • new york'ta yarin hava 66f yani yaklasik 19 derece olacak. ama semsiyenizi almayi unutmayin, yagis bekleniyor. yarin fb - sivas macini izlemek iteyenler bilimum turk mekanlarinda veya isyerlerinde caktirmadan lig tv'de veya bilimum linklerde izleyebilirler.

beyaz saray'da degisen birsey yok, trump sacamlamaya devam ederken, savci mueller'in trump dosyasinin kamuya acilmasi oylandi. 420 - 0 oyla halka acilsin dendi. dosyadan cikacaklara gore trump'in gorevden alinmasi bile soz konusu olabilir.

ekonomi fena degil, issizlik dusuk, cin ile ticari anlasma saglanirsa stock market cosar.

kebabin en iyisini taci's beyti'de, turk kahvaltisini opera'da, kokoreci sipsak'ta yiyebilirsiniz. (gizli reklam da aldik)

pinata new york'tan bildirdi.
  • san francisco'dan selamlar
  • guney california’dan selamlar.
  • büyüklerimin elinden, küçüklerimin gözlerinden new york'tan öpüyorum.
  • ulkenin her daim sicak yerlerinde yasayanlari bir damla gozyasiyla selamliyorum ve boston'dan bu kategoriye dahil oluyorum.
470 entry daha
hesabın var mı? giriş yap