• 5 sene once los angeles'taydim. su anda 2 aydir yine ayni yerdeyim. hayat mucadelesi her yerde zor, amerika'ya da cok bayildigimi soyleyemem ama politik ve sosyal baski, gerginlik olmadan yasamak, sokakta guvenle dolasabilmek paha bicilemez. bunu buraya gelince degil, geri donunce anliyorsun daha cok.

yasayin kardesim. hayatinizda huzur istiyorsaniz yasayin. bir tane hayatiniz var. sacma sapan ideolojilere kaptirmayin kendinizi. nerede mutluysaniz orada olun.
  • birkac hafta sonda icinde (bkz: aklimagelmedibise) nin olmayacagi yazarlar grubu. daha medeni bir ulkeye tasinmak icin buralari terk ediyorum.
  • banada orda is varmi gencler ciddi düsünüyorum
  • [(bkz: 9 agustos 2018 dolar kuru) 9 ağustos 2018 dolar kuru]

hızla artan dolar kurundan korunmanın tek yolu doların ana vatanında ikamet etmektir artık. aksini idda eden parasını tl'de tutmuş kişidir.

bu başlık altında amerika'da kaybolan yazarlarımızı bulup house partylere akıyoruz.

not: dc, nyc
  • amerikanin yozgatinda* dahi yasasan haline sukretmektir.
  • nickim aciklayici olabilir
  • amerikan askeri kültürüne dair bir soru sormak istediğim yazarlar. bu coniler öldüğünde tabutlarının üzerine çakılan madalyaların bir anlamı var mı? öldürdüğü kişi sayısını mı temsil ediyor?

(bkz: chris kyle) isimli keskin nişancı askerin tabutunda onlarca madalya var ve kendisinin ifadesine göre yaklaşık 250 teröristi öldürmüş ona bir atıf mı acaba?
  • 5 yillik yasam tecrubesiyle dahil oldugum yazar grubudur.
  • 5 yil da bende var.
  • o kadar abd'de yaşayan sözlük yazarı olmasına rağmen garip bir şekilde pek de ilgi çekmemiş, yeterli ilgiyi görmemiş başlık. abd'de yaşayan tüm suser'ler bu başlığı şenlendirse de keşke, iyi kötü kim nerede, neler yapıyor öğrensek, tanışsak, fikir teatisinde bulunsak...

lokasyonum houston/teksas.
hesabın var mı? giriş yap