şükela:  tümü | bugün
  • abd'de bir kadın otobüste tartıştığı yaşlı adamı otobüstrn inerken itiyor ve yaşlı adam kaldırıldığı hastanede ölüyor, kadın kasıtlı adam öldürmekten cinayetle yargılanıyor.
    söylenicek pek bir şey yok insanlık ölmüş.

ilgili video
    kaynak
  • bana göre kahpe nedir tanımı.
  • yaşlı adamın ırkçı bir söylemde bulunduğunu düşündüren kadın. tabi bu hareketini meşrulaştırmaz.
  • izlerken içim cız etti. bazı insanlar için ne kolay acımasız, saygısız alçak olmak. bu ise katil olmuş, yazık!
  • sebebi ne olursa olsun, hapise girecek olan guzellik. iyi hal indiriminden yararlanamayacak, twitter'da gundem yaratayim desen milletin sikinde degil.

edit: yasli adam diger yolculara karsi kibar davranmasi gerektigini soylemis, aldigi yaralar sonucu olmus.
  • tipik küstah kadın hareketi.

kadınlar, sizin yaşınıza, sağlık durumunuza, engel ve sorunlarınıza saygı duymaz, özen göstermezler. onların bir doğrusu olur. dedeyi yere seren toplum zararlısı kaltaktan da anlayabileceğimiz gibi, güçleri yettiğinde şiddet uygulamaktan da asla çekinmezler.

günümüz feministlerinin de 28 şubat diye ağlayan akepelilerinden farkı yoktur misal. gücü kendinde bulan, güçsüz olanı ezmekte bir sakınca görmez. eşitlik, adalet arzusu güce ulaşana kadardır. çok iyi ve düzgün bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız, büyük ihtimalle sapıtacak kadar imkanınız olmadığındandır.
  • patriarkiye karşı mücadelenin kıvılcımını yakan özgürlük savaşçısı, yeni nesil william wallace. serbest bırakılması için kampanya yapılmalı. kadın tutsakları serbest bırakın ataerkil domuzlar! edit: ırkçılığa ve white supremacy'ye karşı da yakmış. yürü be!
  • afedersiniz ama zencidir. ırkçılık yapmıyorum ancak hiçbir beyaz amerika gibi katı kuralların olduğu bir yerde bu hareketi yapmaya bir tarafları yemez. bu zenciler kural tanımaz, çete özentisi insanlar. afedersiniz bunlar amerika'nın çingeneleridir.
  • adamlarda adalet var, bizde olsa denetimli salıverilir 6 ay sonraki mahkemede iyi hal ve daha önce suçu yok diye bırakırlardı.
  • adamın kafası patlayıp kaldırıma kan mi akıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum. abbov dedirten olaydır.