şükela:  tümü | bugün
  • adamlarda adalet var, bizde olsa denetimli salıverilir 6 ay sonraki mahkemede iyi hal ve daha önce suçu yok diye bırakırlardı.
  • herkesin başına gelebilecek bir durum değildir. yürümekte zorlanan bir yaşlıyı, şiddetli bir şekilde düşeceğini bilerek itmek caniliktir, psikopatlıktır. eğer böyle eğilimlerinizin olduğunu düşünüyorsaniz acilen tedavi olun, toplum içinde gezmeyin ruh hastaları!
    tanım; yaptığıyla sinirleri zıplatan bir kevaşedir.
  • daha izlemeden olay çıkaran ve bu kadar yaşlı adamı itebilecek kalibrede olan kişinin siyahi olduğu anlaşılıyor.

kadın mı erkek mi konusunda sadece kararsız kalmıştım.
    ya g.tü göbeği kocaman bir kadın yada pantolunun bel kısmı dizinden az yukarıda olan bir 'gansgta' diye düşünmüştüm.

tabi biz bunu söyleyince ırkçı oluyoruz amk
    ama suç oranını bu kadar yükselttikleri için onlar suçlu değil.
  • izlerken içim cız etti. bazı insanlar için ne kolay acımasız, saygısız alçak olmak. bu ise katil olmuş, yazık!
  • adamın kafası patlayıp kaldırıma kan mi akıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum. abbov dedirten olaydır.
  • amerikan polisi işte bu yüzden zencilere karşı sıfır tolerans gösterip, en ufak bir tehlike anında çekip vuruyorlar. sözüm tabii ki genele değil ama bu tür insanlar siyahiler arasında bir hayli fazla, suça ve şiddete meyillidirler.
    ırkçılık kartını oynaması, şahitler varken mümkün olmayan yaratık.
  • geçenlerde bizde de benzer bir tokat mevzuu vardı, bu da benzeri ama sonuçları farklı..

burada mesele ne şiddet ne sebebi ne de sonucudur, burada mesele o yaşta bir insana bu muameleyi yapabilmektir ve bu, sağlıklı bir insan için kabul edilebilir değildir.

ıslah edilmeye çalışılması da nafiledir.!
  • afedersiniz ama zencidir. ırkçılık yapmıyorum ancak hiçbir beyaz amerika gibi katı kuralların olduğu bir yerde bu hareketi yapmaya bir tarafları yemez. bu zenciler kural tanımaz, çete özentisi insanlar. afedersiniz bunlar amerika'nın çingeneleridir.
  • abd'de bir kadın otobüste tartıştığı yaşlı adamı otobüstrn inerken itiyor ve yaşlı adam kaldırıldığı hastanede ölüyor, kadın kasıtlı adam öldürmekten cinayetle yargılanıyor.
    söylenicek pek bir şey yok insanlık ölmüş.

ilgili video
    kaynak
  • sebebi ne olursa olsun, hapise girecek olan guzellik. iyi hal indiriminden yararlanamayacak, twitter'da gundem yaratayim desen milletin sikinde degil.

edit: yasli adam diger yolculara karsi kibar davranmasi gerektigini soylemis, aldigi yaralar sonucu olmus.