• (bkz: orion)
  • mart 2016'dan beri uyesi oldugum baslik. buraya gelen baska arkadaslar varsa, ilk geldigin zamanlardaki en buyuk zorlugun arkadassizlik oldugunu biliyorlardir eger yalniz geldiyseniz. o yuzden bu basligi senlendirelim, yesillendirelim, tanisalim istedim.

kisaca kendimi tanitayim. master yapmak amaciyla geldim, 91'liyim, new york'ta yasiyorum.

diger yarismaci arkadaslarla tanismak icin can atiyorum.....…
  • toplanip napican amk. baya fazladir.
  • toplanmayın gözünüzü seveyim ya. bi ellesmeyin. tamam anlıyorum, görüyorsunuz yahudileri "hacit bizde birlik olmuyo bak heriflere nassi tutuyolar birbirlerini" diyip diyip üzülüyorsunuz. ama yok iste türküz biz. ve bizim bizden baska dostlarımız daha tatlis oluyo.

yahu kadıni, kıtaları asmış, gelmis; bu zilyon tane markanın göbeğinde yaşarken hala kıyafet, tabak çanak yarıştırıyo. erkeğe bakıyorsun kafa ovvv ucmus. beni bul diyen abi gibi. ya türkiye gündemi hakkinda nihat doğan misali konusuyo ya da muhalifin de en gereksizi oluyo.

düzgünleri mi? hah iste onlar toplanmıyor sizinle. toplanmayın. vallahi ellesmeyin bozmayın birbirinizi. eksiden okuyun gecin iste kardeş kardeş.
hesabın var mı? giriş yap