şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amerikada yaşarlar. büyük bir kısmının pizzacılık, pompacılık vb. işler yapıp günün yarısında çoğunu çalışarak geçirmesine yaşamak denirse tabi.
  • ulkesinin degerini gittikten sonra anlayan ama ulkesine tatile donunce; ilk gunlerde "bu ne lan boyle? ben bu ulkedemi yasadim..alla alla.. bu karmasik ulke benim gibi bi insani nasil cikardi? ben ulkeme* donmek istiyorum..tutmayin beni" gibi triplere giren, birkac hafta gecip ulkesine!* donme zamani gelince: "ya ben donmek istemiyorum..gondermeyin beni..lutfen burda copculuk yapiyim daha iyi..okumak istemiyorum kardesim..gitmicem..yaaaaaaaa" gibi salak triplere girerler..

(bkz: abdde bulunan sozluk yazarlari)
    (bkz: amerikada ogrenci olmak)
  • bazilari da vataninin degerini anlamakla kalmayip bunun otesinde daha milliyetci olurlar...
  • bu insanlardan bazilari parayi bulunca dibi du$mu$ insanlardir. yanlarina caylak olarak gelen turklere bir guzel kazik atip**, ortadan sivi$irlar. (bkz: hanim flamethrowerimi getir)
  • benzeri icin:

(bkz: aslinda $unlar da turkmu$)*
  • 300.000 civarinda oldugu sanilan insan toplulugu. abd'nin her yerinde olabilirler.
  • yurda geri döneceği sırada kendilerinden getirmeleri için birşeyler istenilen türklerdir.
  • paranın kokusunu alınca ulke hasreti soylemleri yalan olan turkler.
  • turklugu tartisma konusu ama bu da bizden biri (bkz: haci ali)
  • bir kismi inanilmaz irkcidir. renklerinden dolayi butun azinliklari (latin amerika kokenlileri, siyahlari, cinlileri, hintlileri) otomatik olarak asagilama, kendilerini ustun gorme tandanslari vardir. sozde kalburustu olan, akademi veya is icin amerika'ya gelen bu turkler, amerika'nin en kotu redneck'inden daha beterlerdir bu konuda.