şükela:  tümü | bugün
  • http://www.amerikadanalisveris.com/

adresinden erişebileceğiniz servis. amerikadan getirtmek istediğiniz ürünleri kendilerine gönderip oradan da türkiyeye gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz. sorun çıktığında yardım etme ve sorunu çözme konusunda çok başarılılar, kendilerine teşekkür eder herkese tavsiye ederim....
  • (bkz: sazan.avi)

parasal bir güvence göremedim nerden bilelim biz satın aldığımız ürünü göndereceklerini. saadet zinciri gibi bir de 10 referansa 50$ falan.
  • bunun yerine ebay ve paypal ikilisini kullanmak daha mantıklı. sonuç olarak ürün gelmwzse paypalın refund koruması vardı.
  • amerikadanalisveris.com 'u uzun zamandır kullanıyorum bugüne kadar bilgisayar parçaları oyun konsolları kıyafet ve ayakkabı gibi 20'ye yakın paketimi sorunsuz teslim ettiler. sadece bir kere bir ürünüm kargoda zarar görmüştü oda cüzi bir meblağ olduğu için üstüne bile düşmememe rağmen 27$ lık zararımı karşıladılar 100$ a kadar ürünler firma tarafından sigortalı bir şekilde teslim ediliyor 100$ dolar üzerindeyse sizde sigorta yapabiliyorsunuz. paypal'ın artik servis saglayamadigini düşünürsek, ebay /paypal ikilisinide kullanabileceğimiz nadir yollardan biri amerikadanalisveris.com un "benim için satın al" bölümü olacak. firma, paypal işlemlerini amerika üzerinden yaptığı için istediğim ürünün linkini atarak benim icin satın almalarını ve bana teslim etmelerini sağlayabileceğim.
  • böyle reklamlar için acaba yazarlara ne kadar ödeniyor diye merak ettiğim site. zaten yurtdışından istediğimiz şeyi alabiliyoruz (gümrük kanunu çerçevesinde) bunun için worldwide çalışan türkiyeye teslimat yapan yüzlerce site var neden güvenilirliği reklam yapan yazarlar tarafından sağlanan bir aracı kullanalım merak ediyorum.
  • yuzlerce kisinin memnun kalarak kullandigi ve bunu belirtmek icin cesitli sosyal medya
    platformlarinda bundan bahsetmek istemesi kadar dogal bir olgunun illede reklam yapmak (para kazanmak) olarak
    gorulmesi ne kadar abesle istigal ise bu hizmeti kullanmak isteyen kisilerin yanlis yonlendirilmeside o kadar yersiz ve gereksiz.
    evet, amerikadanalisveris.com amerika'dan alisveris yapmak isteyen musterilerine worldwide calisan firmalarin ne yaziki ki sunamayacagi bir sistemle saticidan son kullaniciya kadar
    detayli ve profesyonelce destek olan bir servis saglayicisidir. urunun satin alinmasindan kargo takibinin yapilmasina, paketlenmesinden gumruk islemleri surecinin takip edilmesine,
    urunun kapiya kadar eksiksiz ve hasarsiz teslim edilmesine varan bir tedarik zincirini basariyla yonetebilen bir "araci". dolayisiyla niyetiniz uzum yemekse gonul rahatligiyla kullanilabilecek bir hizmet saglayicisidir, yok ben illede bagciyi dovecegim diyorsaniz secim size kalmis.
  • entry başına 50 lira alınan başlık.

dostlar. para dağıtıyorlar. firmaya ulaşarak anında ödeme ile entry girebilirsiniz

para var bu işte. reklam var. amörika var...
  • entry basina 50 lira alindigi iddiasi uzerine iletisim numaralarini* arayip parami istedigim, fakat boyle bir uygulamalarinin olmadigini ogrendigimde butun hayallerimi suya dusuren firmadir. telefon gorusmesinin sonunda; bari 3 aylik elit uyelik verin dostlugumuz pekissin ricami da bosa cikartiklari icin ayrica kalbim kirik, boynum bukuk. yine de hizmetlerinden memnunum o ayri.

(bkz: isteyenin bir yuzu kara vermeyen zenci dernegi)
  • yakın zamanda bu site aracılığıyla gümrüğe takılacak kadar meblağda (30 euro üstü) alışveriş yapan varsa gümrük işlemlerini nasıl hallettiğini merak ettiğim aracı site. bilgisi olan varsa yeşillendirirse şahane olur.
  • sanıyorum sahibi veya ortaklarından biri teknoseyir'in konuğu olmuş alışveriş sitesi.

https://www.youtube.com/watch?v=t4ke-nhdwyg

ayrıca sloganlarında 2 adet imla hatası bulunuyor.

"amerikadan alışveriş'in kolay yolu"