şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'den siktir olup gitmek isteyenler için harika bir fırsat sunan, amerika ve türkiye'de yaşayan kişileri bir araya getirerek, tanışıp evlenmelerine önayak olan site. kayıt ol, mesajlaş, tanış, evlen ve siktir git!

edit: bazı akıllı suserler hemen büyük resmi görmüşler. neymiş, keriz silkeleme sitesiymiş. ulan site paralı olsa tamam da, ücretsiz hizmet veren ve reklam bile barındırmayan bir oluşum hakkında, daha neyin ne olduğunu araştırmadan hemen noktayı koymuşlar.

biri de demiş ki, "site türkçe zaten" dingil, zaten amerika'daki türklerle tanış diye var site. gidip mississippi'deki siyahilerle tanış diye değil.

adamlar direkt üye alımı bile yapmıyor. seçerek alıyorlar içeriye insanları. siz neyin kafasındasınız?

siz gitmeyin zaten amerika'ya falan. oraları da kirletmeyin bu linç zihniyetinizle. kalın türkiye'de. diğer kesim için faydalı olabilecek site.
  • şu sazan.avi'ye inanan bırakın amerika'da yaşamayı nijerya'da bile yaşayamaz bu zekayla.
  • creation date: 2017-07-03t17:48:05z
    registry expiry date: 2018-07-03t17:48:05z

1 sene içerisinde vurgunu yaptıktan sonra kayıplara karışacak site. ilk entry de muhtemelen bunların.
  • sitenin isminden dizaynına her şey dolandırıcılık kokuyor. ilk entryi yazan eleman da bu siteyi bütün başlıklar altında pazarlamaya çalışıyor. ya kendi kurmuş ya arkadaşına yardım ya da para aldı bilemiyoruz. diyelim ki tanışma sitesi. amerikalıyı siteye nası çekeceksin zeki kardeş. site türkçe zaten. yani bu insanlar kiminle tanışıp evlenecekler?
  • aynı girişimcilerden www.ikibobreksizefazla.com isimli yeni bir girişim bekliyorum ilerleyen dönemde.

tanım: keriz silkeleme sitesi.
  • boyle siktiriboktan bir ulkeye turk kizlarini getirmeyin ya

hayatlari kayiyor burada haberiniz yok
  • siteyi yapan kişinin alenen sözlük üzerinden reklam yapmasına izin veriliyor. hatırlıyorum bir zamanlar son derece faydalı bir iş yapan agemennon'un incelediği araçları kendi websitesine link verdiği için sözlükten uçurulmuştu.

bu yazarın kimden torpili varsa yazarlığı devam ediyor ve reklam yaparak sitesinin linkinin verildiği entryleri silinmiyor bile. hatta abd vizesi başlığına insanları uyarmak için kanmayın bu sazan.avi siteye yazdım diye benim entryim gge den silinmiş.

tüm yazarlardan ricam bu yazarı ve evlilik sitesinin reklamını yaptığı entryleri moderasyona şikayet etmeleri. birden fazla şikayet gelirse belki bu sahtekarlığa son verirler.
  • zaten patlamış site açılmıyor ne firefox ne de vpnli opera ile : ). ulan bi partöner bulacaktık amerikalardan.
  • yusuf erçin sönmez sen misin?

amerika'dan bildiriyorum turkiye'den amerika'ya gelip yerlesebilmis kimse turkiye'den biriyle evlenmez. siz yine baska yollar bakin olmadi.
  • açılmayan site.. yok mu başka bir alternatif ??

avrupa da olur ....