şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu sazan.avi'ye inanan bırakın amerika'da yaşamayı nijerya'da bile yaşayamaz bu zekayla.
 • creation date: 2017-07-03t17:48:05z
  registry expiry date: 2018-07-03t17:48:05z

  1 sene içerisinde vurgunu yaptıktan sonra kayıplara karışacak site. ilk entry de muhtemelen bunların.
 • sitenin isminden dizaynına her şey dolandırıcılık kokuyor. ilk entryi yazan eleman da bu siteyi bütün başlıklar altında pazarlamaya çalışıyor. ya kendi kurmuş ya arkadaşına yardım ya da para aldı bilemiyoruz. diyelim ki tanışma sitesi. amerikalıyı siteye nası çekeceksin zeki kardeş. site türkçe zaten. yani bu insanlar kiminle tanışıp evlenecekler?
 • aynı girişimcilerden www.ikibobreksizefazla.com isimli yeni bir girişim bekliyorum ilerleyen dönemde.

  tanım: keriz silkeleme sitesi.
 • boyle siktiriboktan bir ulkeye turk kizlarini getirmeyin ya

  hayatlari kayiyor burada haberiniz yok
 • bu gibi sitelere ihtiyaç var. amerika gibi uzak ülkelerde türkiyeli olmak makbuldür, ülkedaşlarımız özellikle türkçe konuşmak isterler. türkçe annemizden öğrendiğimiz dildir. evlenmek için kendi ülkesinden eş seçmek herkesçe uygulanmakta. diğer milletler de kendi ülkelerinden evlenmeyi tercih ederler. amerika'da amerikan hayranlığı yok. şahıs türkiye kökenli ama amerikan vatandaşı olmuş, belki bir amerikalıyla evlendi boşandı ama aklında hep türkle evlenme isteği bir hayat amacı şeklinde yer aldı. yabancıyla mutlu olamadıysa bir de türkle deneyecektir. amerika'dan türkiye'den eş seçip pişman olanlar var. bunun en önemli nedeni türkiye'den getirdikleri eş onları amerika'ya göçmenlik için atlama tahtası görmesidir. gayet mutlu olanlar da gördüm ama olmayanlar da var. insan kendi ülkesinden, kendi kültüründen bir insanla denemeli evlenmek istiyorsa. türkiye kökenli olup da hiçbir şekilde türkiye kültürüne yaklaşamamış olanlar da var. kendileri amerika doğumlu olsalar, türk anne ve babalarını memnun etmek için türkçe bilen damat veya gelin getirebilirler ebeveynlerine. bu konuda ilginç sosyolojik araştırmalar var. big sick isimli 2017 yapımı amerikan filmi göçmenlerin aile baskısı nedeniyle kendi ülkelerinden evlenmek veya amerikalı ile evlenmek arasındaki bocalamayı zekice komediyle anlatır.
 • siteyi yapan kişinin alenen sözlük üzerinden reklam yapmasına izin veriliyor. hatırlıyorum bir zamanlar son derece faydalı bir iş yapan agemennon'un incelediği araçları kendi websitesine link verdiği için sözlükten uçurulmuştu.

  bu yazarın kimden torpili varsa yazarlığı devam ediyor ve reklam yaparak sitesinin linkinin verildiği entryleri silinmiyor bile. hatta abd vizesi başlığına insanları uyarmak için kanmayın bu sazan.avi siteye yazdım diye benim entryim gge den silinmiş.

  tüm yazarlardan ricam bu yazarı ve evlilik sitesinin reklamını yaptığı entryleri moderasyona şikayet etmeleri. birden fazla şikayet gelirse belki bu sahtekarlığa son verirler.
 • zaten patlamış site açılmıyor ne firefox ne de vpnli opera ile : ). ulan bi partöner bulacaktık amerikalardan.
 • yusuf erçin sönmez sen misin?

  amerika'dan bildiriyorum turkiye'den amerika'ya gelip yerlesebilmis kimse turkiye'den biriyle evlenmez. siz yine baska yollar bakin olmadi.
 • açılmayan site.. yok mu başka bir alternatif ??

  avrupa da olur ....