*

şükela:  tümü | bugün
 • hayatı,michael mann tarafından sinemaya uyarlanması olası amerikalı deli.büyük olasılıkla gary oldman tarafından canlandırılır;nicholas cage'in canlandıracağı genç fbi ajanı tarafından yakalanır.
 • en son vurulan 13 yasindaki cocugun ustunden cikan tarot kartinda "dear policeman: i am god" seklinde bir ibare yerlestirip, muhtemelen butun cs camiasinin takdirini kazanmis psikopat.

  ayrica sadece counter-strike kelimesi gecti diye, bu kelimeyi sarfedenleri "amerikali sniper seri katil'in yalakasi" pozisyonuna sokan sozluk insaninin hucum etmis oldugu baslik.

  ama evet, hakikaten "oaah super herif lam" kafasinda olup yazanlar da yok degil.
 • adamin mantigi gayet basit. o bir tanri ve kimin olup yasayacagina karar veriyor, hepsi bu.
 • manyak bir katilin adına açılmış bir başlıkta yeralan entrylerin sadece bazılarının eleştirel yaklaşımda olması, diğerlerinin ise aşağı yukarı aynı mantık ile sokaklarda kafasına göre insanları vurup yaşama hakkını elinden alan bir manyağı övmesi counter strike ve benzeri oyunların ne kadar ciddiye alındığını; bu kadar ciddiye alınmalarının, hayat tarzı haline gelmelerinin ne kadar acı oldugunu gösterir durumda sanırım.
 • hollywood filmi tarzında bir katil.
  (bkz: phone booth)
 • amerikali olup olmadigini henuz bilmedigimiz seri katil. moldavyali ya da mozambikli bile olabilir, ama eylemlerini amerikada yapmaktadir.
 • kimileri için afyonlu katolik gay taşfırın ustaları ya da sözlükteki erkekten dönme ortodoks merzifonlular'dan daha farklı olmadığını gördüğümüz kişidir. duyarsızlıktan kokuşmuş, anlayışsızlıktan sapıtmış karaktere uyum sağlayacak bir idol olduğu kanaatindeyim.
  kimilerine de role-model olması ile ayrı bir tiksinçlik barındırır bünyesinde.
 • kendi ocusunu kendi yaratan amerikan kulturunun son favorisi.sen yap onca seri katil filmlerini,guzel bir kadina veya yaki$ikli ve kasli bir adama ajan diye yakalat,halka nasil kotu olunacagini,nasil adam oldurulecegini,nasil kusursuz bir seri katil olacagini ogret.ondan sonra bu lacka ortamda yeti$mi$ angutlar ba$lasin cinayetlere.şimdi olacaklari tahmin ediyor gibiyim.artik amerika da 500 metre yakindaki sniperlari haber veren cep telefonlari cikar ve sati$ rekoru kirar.ondan sonra katil yakalanip sorgulanir,ardindan savci "sniper'i nasil sorguladim?" diye kitap yazar,milyonlarca satar.babalar ogullarina oyuncak sniperlar alir.akilli bir giri$imci oyuncak sniperdan da para kirar.gider de gider..
 • kulturel pompalama sonucu psikolojisi bozulmus vahseti kaniksamis ve disari cikip abd yasalarinin silah satma ruhsati verdigi herhangi bir dukkandan serbest piyasa ekonomisi geregi parasini bastirarak tufek almis olan herhangi biri.