şükela:  tümü | bugün
  • once diyorum ki kesin kurgudur, viraldir, bu kadar da olamaz.

sonra kendime diyorum ki, hala sasiriyor musun?

not: helal coca cola'lar gozunuzden kacmamis tabii.
  • satın alınan çiğköfte ve içeceğin ücretini dolar cinsinden ödediğiniz zaman sevincini gözlerinden okuyabileceğiniz esnaftır.
  • cb yarın, "amerika dostumuzdur" dese, o kağıtları anında söküp, duvarına türk ve amerikan bayraklarını yan yana asacak esnaftır.
  • (bkz: reis böyle iyi mi)

kendi eliyle koka kola fabrikası açmış reisi yalayayım derken kızdırabilecek bir esnaftır.
  • coca cola'dan ettiği 2 3 lira kardan vazgeçemediğini düşününce, gelen bir amerikalının 10 dolar uzatıp çiğ köfte istiyorum demesi durumunda abd bayrakları ile servis yapacak olan esnaftır.
  • hükümetlere olan tepkisini halka uygulayan sığır esnaftır. türk hükümetini, erdoğanı sevmeyip, türküm diyince yüzünü ekşiten yabancıya da tek kelime hakkı olmayan davar sürüsündeki bir davardan farkı olmayan esnaftır.
  • biz neyle uğraşıyoruz ki? bu zihniyetle savaşılır mı? adamlar zekaya mantığa insanlığa karşılar ve bu tip şeyler yaparak övgü bekliyorlar ve yine bir takım tuhaf organizmalar bunu övüyor. dünyanın en büyük cahiliyet dönemi 2017'nin türkiyesidir, tarih kitaplarına not düşülsün.
  • burada yazan bütün ekşici çomarlardan akıllı esnaftır.

hala “he he ameriga battı he” yazıp aklınca bu esnafı küçümseyen zibidiler var.

adam bilmiyor mu çiğ köfte satmayarak amerikaya bir bok olmayacağını?

kendince potansiyel müşteri kitlesinin milli hassasiyetlerini kullanarak dikkat çekmeye böylece satışlarını arttırmaya çalışmış.

olay buralara kadar taşındığına göre başarmış da.
  • sembolik bir mesaj veren esnaftır.
    değeri büyüktür. onurunu kurtarmıştır.

şimdi amerikalılarla iş yapan tipler düşünsün.