şükela:  tümü | bugün
  • yakında başlayabileceğini düşündüğüm kampanyadır. özellikle de bir tankımızın bir amerikan silahı ile vurulduğu haberinden sonra...
  • boykotun büyük bir kısmı muhtemelen abd teknolojisi ile üretilen cep telefonları ile yapılacaktır.
  • coca colamı aldım ve emir bekliyorum.
  • güldürmüş kampanyadır.

önce bu entry'i girdiğin bilgisayarı kullanmamakla işe başlayabilirsin delikanlı.

öyle kuru kuru boykot olmaz tatlı şey.
  • katılmak istemediğim lampamya. evet evet lampamya.
    kendini amerikaya bu kadar açık açık satan bir ülkenin kampanyası olsa olsa lampamya olur.

önce o 1 gün kullanmazsan ellerinin titreyeceği cihazları bi yere bırak yiğidim. sonra yaparsın kampanya falan.

bi de abilerine söyle de, çok öpmesinler abdlilerin gıçını.
  • israil protestosuna benzemesin?

(bkz: israil'i boykot için kolaları sokağa döken bakkal)
  • entry girilen bilgisayarlar veya cep telefonundan başlanabilir. evinde kullandığın mutfak eşyası, kombi, tv'yi de kat..
    .
    olmadı ssg'ye söyleyin sözlük için kullandığı kodlardan da başlasın.

tüm abd malları dersen sıçarsın. bazısı dersen kampanyan işe yaramaz.

yani otur oturduğun yerde akşam akşam canımızı sıkma.

edit: mesaj geldi. çin'de üretilen malları kapsamıyormuş boykot. sadece made in usa. öyleyse tamam o zaman. ben varım.
  • bunu düşünenebilecek öküzler olabilir, ama öküzlükleri apple, airbus kulanmalarına engel olmaz nedense? dua edin sayın öküzler abd amborgo koymasın. sadece uçak camı alabilmek için iran'nın yapmadığı numaralar kalmamıştı vaktinde.
  • kapitalizm kalbi merkezi abd için sinek ısırığı etkisi bile veremeyecek olan boykot. o iphone'u elinden bırak*