şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: kolbastı)
 • (bkz: beyzbol)
 • (bkz: battlefield 4)

  adamlar yapıyor.
 • gezi parki'yla ilgili soyleniyorsa, tamamen safsata. kiciniz her sikistiginda amerika'nin oyunlari he mi? abd'yle 10 seneden fazla suredir balli kaymakli olanlarin, bu karti kullanmasi hic de akillica olmaz. abd'nin yaptigi sey, direnisi baslatip desteklemek degil; basbakana sahip cikmamak o kadar. yaptiklarinda sahip cikilacak birsey var mi ki? fethullah gulen'se zaten uzun suredir akp ve basbakanla surtusme icindeydi, firsatini buldu ve darbeyi indirdi hepsi bu. gulen'e guvenip onunla ittifak yapanlar dusunsun.
 • kimyasal saldırı varmışta insanlar ölüyormuşta, bilmem ne tezgaha bak tezgaha. tezgahı güzel kurup oyunu iyi oynuyorlar, insanlar zaten mal medya neyi dayasa ona inanıyor veya inanmak istiyor! inanmasa kimi sömürecek?
  petrol zengini ırak neden fakir? çünkü amerika yardıma gitti, yersen.
 • evet güzel bir oyun daha kimyasal bilmem ne ayağına fırat'ın doğusunu, yani ypg bölgelerini koruma amacıyla yani çıkarları için bir saldırı daha yaptılar.
  insanlar üzerindeki izlenim, amerika yardıma geliyor, al geliyor bipmeseler bari. bunlar masum 100 binlerce japon'u iki tane atom bombasıyla saniyeler içinde kül etmiş caniler, kimyasal kim?
  amaçları türkiye, rusya, iran ittifakını kırmak.
  yani, ben seni bereceğim demenin veya seni becerdimin kamufle edilmiş hali.
 • amerika'nın düşündüğü, istediği, desteklediği, kötü olduğunu söylediği, iyi olduğunu söylediği kısacası tüm varyasyonların alayının tersi bu vatan için hayırlıdır bunu da asla unutmayın.
  şuan mısır amerika için çok iyi bir ülke neden? darbe ile başa gelen mikrop domalmış, suudi arabistan çok güzel ülke neden? bedenlerini bırak ruhları bile domalmış.
  bölgede yıkılmayan iki hedef kaldı biri türkiye diğeri iran, ikisini de silah gücüyle yıkamayacaklarını biliyorlar içeriden fethetme çabasındalar. ülkemizdeki silahlı ve ekonomik darbe püskürtüldü ancak durmuyorlar asla durmayacaklar. iran'da bir kaç ay önce ayaklanmalar tetiklendi başarısız oldular. türkiye çok kırılgan şartlar çok zor, biz iran gibi asıp kesen bir ülke değiliz olsaydık tüm fetö'cüler asılırdı, daha zayıfız.
  herkese yalvarıyorum önceliğimiz vatanımız, güvenliğimiz, özgürlüğümüz, huzurumuzdur gerisi zamanla gelir ve seve seve gelecek, mısır gibi vatanını, huzurunu, özgürlüğünü satma.
  mısır darbeyi savuştursa yine çok sıkıntılar çekecekti ama özgür olacaktı, bugün mısır afedersiniz ama tuvalet kağıdı konumunda, sisi gel bakayım ayakkabılarımı boya deseler boyayacak bike bike boyayacak.
  ordu elinde olduktan sonra gerisi fos, sisi gider sosa gelir sosa gider sese gelir.

  tarihe acı not: atatürk'ün partisi olduğunu söyleyen chp, adı iyi parti olan parti ile ittifak yaptı. iyi partinin pensilvanya ile..!