şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu sitenin diğer po boxlara göre en önemli avantajlarından biri, normalde gümrükte takılacak sağlık ürünü, besin takviyesi, telefon vs. ne varsa sokturabilmeleridir.
  • 19 ocak 2018 tarihin'de ki siparişim ile ilgili sorun yaşadığım ve sorunumun çözülmemesi halinde rezalet başlığı açacağım oluşum.

edit: lan oglum sorunum cozuldu mu diye mesaj atiyorsunuz ama lanetlendik. bir de caylaklar’a mesaj alimini kapatmissiniz mesaj atamiyorum. la kardes napti size bu caylaklar?
    soylemiyorum aq sorunumun cozulup cozulmedigini. halbu ki buradan cogu kisiye yardimci oldum bu amerikapaketim icin.
  • site üzerinden 3 siparişim var ama yaklaşık 1 ay oldu ürünler gelmedi. ınstagram da benim gibi ürünlerini bekleyen birisi bunların hesabına yorum yapınca hemen engellediler..şu an için dolandırıldığımı düşünüyorum..
  • bir sitede bu tür bir saçmalık varsa o site dolandırıcıdır arkadaşlar, akıllı olun.

https://www.amerikapaketim.com/referanslarimiz

(bkz: referanslarımız)
  • (bkz: ucuz etin yahnisi)

sitelerinde yazan 3 5 iş günü içinde teslimat garantisini "35" olarak algılamanız gereken site.

diğer sitelerin aksine ülkeye girmesi yasal olmayan supplementleri de ülkeye sokabilmelerinden birazcık şüphelenmeniz gerekir. çünkü yasal yollarla supplementlerin türkiyeye bireysel olarak girişi yasaktır. amazon.de veya başka bir siteden envayi çeşit ürün alabilseniz bile supplement sokamazsınız.

tahminime göre birkaç ayda bir türkiyeye giden bir yolcu buluyorlar ve ürünleri onun valizine dolduruyorlar. belki de büyük yük gemileriyle yavaş yavaş gönderiyorlardır. o yüzden teslimat süresi uzuyordur. bu konu hakınnda düşünmek için çok fazla zamanım oldu. *
  • sırf bu başlığa yazabilmek için dondurduğum sözlük üyeliğimi tekrar aktif ettim. kesinlikle dolandırıcı bir sitedir. 5 aralık 2018 tarihinde verdiğim siparişim halen elime ulaşmamıştır. iptal talebinde bulunup, güvenmediğim için ekstra olarak bankaya da ödeme itirazında bulundum. bunları yaşamamak için asla bu dolandırıcı oluşumun yakınından bile geçmeyin.

edit: an itibariyle siparişimin kargoya verildiğine dair bir mail geldi. dolandırıcı değiller ama yalancı ve ilgisizler. 34 gün boyunca dolandırıldım mı acaba diye kendimi yediğim bir süreç geçirdim. bunu göze alamıyorsanız bulaşmayın uyarımı tekrarlıyorum.
  • 16 kasım'da verdiğim siparişi neredeyse 2 ay geçtikten sonra hala teslim edememiş sitedir. alternatifleri de bolca mevcut, uzak durulmasını tavsiye ederim.