şükela:  tümü | bugün
  • kral adamdır.
  • kendisinden amazon kindle paperwhite 2'sini satın aldığım değerli yazar. satacağına dair yazdığı entry'den sonra bir kaç mesajlaştık ve telefon aracılığıyla anlaştık. cihazı 2. gün kargoya verdi. bugün de elime geçti. 10 numara cihaz ve kendisinin tam da dediği gibi. yanlış, eksik vs hiçbir şey yok. ayrıca açık fikirli, ufku geniş bir insan. kendisine sözlük aracılığıyla tekrar teşekkür ederim. cihazı bedava almış gibiyim, o kadar iyi bir insan.
  • league of legends'de birlikte girdigimiz dereceli maclarda, skype ile iletisim kuruyoruz. brand oynarken feridun duzagac'tan alev alev'i soyluyor. udyr oynarken de acayip hayvanlara benzhgafahf
  • league of legends başlığı üzerinden kendisiyle tanıştım. aradığım sadece birlikte keyifli maçlar atacağım duo olsa da, kendisi bir duo'dan çok daha ötesi. en başta iyi, temiz kalpli bir dost. sohbetimiz league of legends çerçevesinde kalmıyor, hemen her konuda konuşabiliyoruz. inanilmaz donanımli bir insan, kendisinden cok şey kapiyorum.

iyi ki var.
  • adamın dibi olduğuna dair iddialar hızla yayılıyordu. yetkililer bu iddiayı çürütmek ya da doğrulamak için elindeki tüm kaynakları kullanmaya başlamıştı. ne yazık ki kesin bir sonuca ulaşamadılar.

ben de kılıç kalanımı kuşanıp, bilirkişi olarak ortaya çıktım. adamın dibi olduğunu doğruladım ve manevi abi, manevi kardeş ilan ettim kendisini. ayrıca league of legends'te de lulu'su oldum.*