şükela:  tümü | bugün soru sor
  • windows 7/8/10 platformlarında android uygulamalarını çalıştırmak için geliştirilmiş duos diye de bilinen yazılım çözümü. windows pc ve tabletlerinde android uygulamalarını kullanmak isteyenlere tavsiye olunur.
  • american megatrends tarafından tüm çabalarına rağmen sorunsuz ve stabil bir kullanıcı deneyimi sağlamayı başaramadıkları gerekçesiyle online satışları bugün itibariyle durdurulmuştur, muhtemelen artık geliştirilmesine de devam edilmeyecektir.

    https://ami.com/en/tech-blog/farewell-amiduos/
  • neredeyse bir yıla yakın bir süre öncesinde american megatrends tarafından tüm geliştirme ve desteğin kesileceği belirtildikten ve bu durum hayata geçirildikten sonra bugün aniden ve hiç beklenmedik bir biçimde yeni ve tamamen ücretsiz bir sürümle geri dönüş yapan -bana kalırsa- gelmiş geçmiş en güvenilir ve sorunsuz android emülatörüdür.

    elbette daha evvel 50 küsür dolar ödeyip tam sürüm satın alan kullanıcılar bir yandan bu geri dönüşe sevinmekle birlikte bir yandan da tamamen ücretsiz hale gelmesine kızgınlıkla karışık bir anlam verememe halindeler.

    ilgi için: https://www.facebook.com/…os/posts/1894576070589619