şükela:  tümü | bugün
 • canlı yayında sivasspor taraftarının röportajı basıp canlı yayında sarfettiği cümle.

  öncelikle link budur.

  http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14650/

  sadece türkiye cumhuriyetinde yaşanacak olaylar vardır ya. işte bu olay onun en tepesinde yer alır heralde. bülent uygun'un kızının bakışı. güvenlikçi adamın hortumun içinde kalmış gibi ekrandan kaybolması. gri ceketli abinin oral sex yapma isteği..
 • belki yüzlerce kez izledim ama o ilk amcanın gelişine her seferinde aynı şekilde güldüm. bu amcayla filmlere küfürlü dublaj yapan gençlerimiz uygun fiyatta anlaşabilir diye düşünüyorum.

  ayrıca

  (bkz: #16722065)
 • bülent uygun'un yanındaki bebeye baştan sona dikkat edilmesi gerekir.

  "uzaylı görmüş bakışı işte budur" dedirtir.
 • o soğukta o kafayla o galibiyetin sevincinin en saf dışavurumudur bu sözler..ayrıca bülent uygun'u nereye götürüp ne yaptıkları da tam bir muammadır.
 • söylenceye göre türbülent'in çıkış noktası bu videoda yaşananlardır.
 • bahsi geçen söz, "amına koduk"tan ziyade "amına koruk"tur ki bu da muhtemelen "daşşaanı yirim" ile eşdeğer bi anlam taşımaktadır. olayın en yarıcı kısmı ise bülent uygun'un bi anda yok olmasıdır.

  (bkz: adam yok oldu lan)
 • yaklaşık 1 aydır hemen hemen hergün bu videoyu izleyip artık üzerine tez yazabilecek konuma gelmiş birisi olarak sonraki nesillerin bu videoyu daha net anlayabilmesi için hakkında yaptığım tespitleri sunmak istiyorum,

  1- giriş kısmında bulunan ve küfür içeren kısım, net olarak çözülememekle birlikte "amına koduk bülent başkan", "amına koruk bülent başkan" ya da "aruna kone bülent başkan" söylemlerinden biridir.
  2- bülent uygun'un kızı hala aynı yüz ifadesiyle etrafta dolaşıyor olabilir nitekim bu şoktan çıkabileceğini zannetmiyorum.
  3- sol taraftan gelen taraftar grubundan biri sevgisini bülent uygun'a oral yol ile göstermektedir. bkz. dizlerinde kar olan kişi.
  4- alkollü de olsalar taraftarlık niteliğini yitirmeyen grubumuzun "bülent buaba" tezahüratını bir anda birlikte başlayarak senkronize bir şekilde yapmaları takdire şayandır.
  5- olaya müdahale etmek isteyen güvenlik görevlisi de malesef bülent uygun'la aynı kaderi paylaşmaktadır ve onunla birlikte meçhullere akan grubumuzun içinde kaybolur.
  6- tüm bu olaylar yaşanırken en acı durumda olan kişi şüphesiz ki muhabirdir. belki bülent uygun'un kızını evlat edinmiş olabilir.
  7- olayın kahramanı bülent uygun'dan duyabildiğimiz kelimeler ise "baba... baba... alkol umrmrmr"dur.
 • ancak fark ettiğim fantastik-komedi filmi. bülent uygun'un yanında görünen ve kızı olduğunu tahmin ettiğim çocuğun bakışları, karşı yönden gelen kişinin insan olmadığını açık ediyor zira. "amuğaaaa gorug bülent başgaaan" gibi zor bir repliğin altından kalkan kişi bence henüz tanımlanamamış bir varlık. çocuklar gördüklerini gizlemezler bilirsiniz, o çocuğun bakışları burada fantastik bir takım olayların döndüğünü açık ediyor. bülent uygun, türbülansa kapılıp gidiveriyor sonra. açık gri paltolu abinin oral sekse yeltenmesi de başka bir boyut zaten. fantazya, komedi, korku, porno her şey var lan bu filmde. güvenli ortamda, tekrar tekrar izlenmeli.
 • yurdum insanının aşırı sevgi gösterisinin kanıtı olan video. kulaklarımda çınlayan amına koduk bülent başkaan nidalarıyla geçiriyorum günlerimi.