şükela:  tümü | bugün
  • vajina'ya yapilan darp islemine argoda verilen isim
  • çok kullani$li bir kelimedir.zamir,fiil,zarf,baglac,noktalama i$areti olarak da kullanilabilir.
    amına koduuum (o) gitti hemen.(zamir)
    abi adamlar amına koymu$lar.(fiil)
    hay amına koyiiim anahtari evde unuttum.(unlem)
    tam evden cikiyorum amina koyiim telefon caldi.(baglac)
    ne konu$uyosun geldim amina koyiim.(nokta)
    oku da baban gibi amina koyiiim e$$ek olma.(virgul)
    ornekler daha da artırılabilir.
  • süper rahatlatıcı bir küfürdür, "amına koyim yaa" adeta sihirli bir sözcüktür, insanı her türlü sıkıntıdan kurtarır selamete kavuşturur. bilimsel bir açıkalaması olmalı, belki genetiktir*.
  • (bkz: amina koyim)
  • ekrana kafayi tamamen sokmak istendiginizde, nhl' de salak bi gol yendiginizde, tututugunuz takim sictiginda, maasiniz aysonu harcamalariniza yetmediginde vs. durumlarda sarfedip, rahatlayabileceginiz cumle.
  • bazi insanlar vardir ki artik kelime dagarciginda baska kelimeye yer olmaz cunku bu sozcuk her cumleyi asip her kelimenin sonunda kullanilir..
  • eril türkçe lügatinin anlamlı, yararlı, muhtevası geniş söz birlikteliği. konuşma süreçlerinin olmazsa olmazlarından. kelam-ı elzem.
  • kalender bir dethkrush şarkısı.
  • yontulmamış asker dilinde nokta, virgül, noktalı virgül, ünlem ve soru işaretleri yerine istisnasız kullanılan joker kelime ikilisi.
  • bazen cumle sonuna oturdugunda, gelisine gelen topa vole vurmus hissi veren soz obegi.