1. kıl yada tüylerde biriken ve oluşan bakterilerin ve nedeni oldugu hastalıkların farkında olan,bunun için de o bölgeyi traş ederek bunlardan korunmasını bilen kızdır.
  2. ancak ölülerin amına hallenebilen tenasüh manyağı hortlakların hiçbir zaman traştan sonraki şeklini canlı göremeyeceği organ hakkında çemkirmesidir. hortlakların bilmediği bir şeyi de açıklamak gerek, örtülü veya dindar olan bir çok hanımın da ''altlarından ırmaklar akan, üzeri ormanlar ile kaplı'' cennet bahçeleri vardır. ne mutlu cennet'i gören dirilere.
  3. folloş olmak , kocanın dibine vurmak varken evde kalmayı (genç yaşta) garantilemiş ve/üstelik modernitenin gerekliliklerinden de (en azından) birinden bihaber olduğu "entry"ce sabit kız modeli.

    efendim iktisatlı bile değil, ne demiş madam smith "maksimum zikiş minumum (birim) maliyet/amortisman"... lakin, tuti-i mucize guyem...ne desem laf değil...
  4. vajinal bölge koku yapmasın diye kullanımdışı kalmış bir amı traşlayan dinci kızdır. am traşlamanın manasını gerçek anlamda bize göstermiş olur.
  5. ilhan selçuk'un nalları dikmesi diye başlık açan kişinin bir başka * versiyonun açtığı başlıktır. al birini vur ötekine başlıkları lan bunlar bildiğin. şu entryi yazarken hiçbir sözlük kuralına uyasım gelmiyor açıkçası. sadece iki gruba da dümdüz küfredesim var ağzımı en bozaraktan. onun yerine (bkz: aynı bokun mavisi)