şükela:  tümü | bugün
 • batı'nın ahlaksızlığına karşı verdiğimiz savaşta karşımıza çıkan yeni nesil bir düşman. batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne seren ve bundan para kazanmayı amaç edinmiş gerçek bir profesyonel. kendisini çok kınıyorum.

  nsfw ----

  http://instagram.com/p/wdxwans5sw/?modal=true

  nsfw ----
 • bu kızcağız eski kız arkadaşıma o kadar çok benzemektedir ki aklıma eski sevgilim her geldiğinde amirah'ın bir filmini açıp izliyorum, eski günlerime hüzünleniyorum.
 • götüyle ünlü bi kardeşimiz. macaristan doğumlu ama nickinden ve tipinden tahmin ediyoruz ki arap asıllı. bizden biri (tip olarak yani).

  18 şubat '92. iyi ki doğmuş. çıplak fotosu olan herkes iyi ki doğmuş. olmayanlar doğmasaydı da olurdu ama onlar da doğmuş. neyse.

  2011'de başlamış kamera önünde vuruşmaya, allah kendisinden gani gani razı olsun. bu dövüşte bugüne dek hep başarılı oldu. sırtı yere gelmedi. geldiyse de keyfinden geldi.

  sanırım bu kardeşimizi de woodman abimiz keşfetmiş. woodman abiyi biliyonuz di mi? bilmiyosanız hemen öğrenin gençler. woodman abi erkek kelimesinin sözlükteki karşılığıdır: kel, kıllı ve affetmez! asla!

  2011'de, 19 yaşında şansı yaver gitmiş, erkeğin hasına, woodman abimize denk gelmiş ama bu kardeşimiz de yaşlanıyo artık. kardeşlikten ablalığa doğru evriliyo. kardeşler güzeldir ama ablalar... 2016'ya geliyoruz, amirah oldu 24. yakında emekli olur. ya da işte milf'te falan değerlendirirler.

  boy 1.60. 46 kilo, havaya atıp tutabiliriz yani.

  81-58-86. memeler a cup. yok yani meme. maalesef. ama bazen insanın canı memesiz de çekiyo ya hani, işte o zamam amirah kardeşimize müracaat ediyoz. ince bel ve o bele oranla sağlam kasa - bunlarla teselli buluyoz.

  aslında lisede, üniversitede, mahallede sık sık karşılaştıımız tipte: kaşı, gözü, tahta göğsü. ama işte fark şu ki o kızları çıplak göremiyoz, ahmak cinsdaşlarımız abileri, babaları, namus, töre, mahalle baskısı ve s. ama allah macaristan'dan razı olsun ki zamanında amirah'ın anne ve babasını göçmen olarak almış, iş vermiş, aş vermiş - şimdi amirah'ı soyuyolar, o da cömertçe soyunuyo, biz de doya doya izleyip çavuşa 2-3 tokat indiriyoz.

  az laf çok iş:

  vesikalık - mahalleden, liseden, üniversiteden bi arkadaşımız; uzaktan bi akrabamız, kuzenimiz, canımız kardeşimiz.

  meme yok demiştim ya - küçük meme fantezisi olan kardeşlerimiz için. nasıl olsa kız arkadaşımızınki de bundan büyük değil, alışığız. yumulun.

  teen - rengarenk genç, teen. teen bizim dilde ne olur? ergen? ergeeen. ergen seven kardeşlerimin şerefine (ben de sizdenim: younger better yani daha genç, daha güzel).

  ergen kardeş azdı, azdırdı!

  bi akraba düğününden

  tepecik 2015 sonbahar koleksiyonundan - moda olsa ya bu kıyafetler. olur herhalde birkaç yıla. amin!

  asi rock'çı pozu veren tiki sınıf arkadaşınız (iibf)

  mezuniyet kitabına bassınlar diye çekinilenlerden

  liseden arkadaşınızın hafif depresif profil foto'su

  nışan foto'su

  gece kulübüne vişne suyu içmeye giden lise arkadaşı

  bunca yıldır yoğurt yiyonuz, böyle kase gördünüz mü? - bu göt sıçmak için yaratılmış diyeni vururum. bu göt altına yat, suratına otursun diye yaratılmış. bu göt emilmek için, yalanmak için, sevilmek için, avuçlanmak için yaratılmış. zeus'a saygısızlık etmeyin! aşk, bu göttür! cennet, bu götün yanakları arasındadır! ameno. (asıl olay o belin öyle kıvrılması - o kavis)

  komşu kızı

  bale önemli, bale kıyafeti önemli, sanat önemli

  lise arkadaşın - lise arkadaşlarınızın kıymetini bilin çocuklar. bi daha onlar kadar genç (ve dolayısıyla güzel) arkadaşlarınız olmayacak. kıymetini bilin!

  liseden arkadaşın burcu lolipop yalarken

  kıvanç ve burcu - kıvanç daha güzel, sezar'ın hakkı sezar'a.

  alev alev yanan liseli kanki burcu (brazzers farkıyla)

  evet arkadaşlar gördüğünüz gibi amirah'a kastamonu'lu burcu desek kimse yadırgamaz. o kadar bizden bi tip. peki biz neden kendi burcu'larımız, başak'larımız varken elin çakma aliyah'larına bakmak zorunda kalalım? çünkü malız! burcu'muzu, başak'ımızı özgür bıraksak elbet onlar da sergileyecek o güzel popolarını, mezara götürecek halleri yok ya. ama biz n'apıyoruz? salak olduğumuz için, geri zekalı olduğumuz için namus ayağına, ahlak ayağına onları eve kapatıyor; çıkarlarsa bıçaklıyor, kurşunluyoruz. beyninizi s*keyim sizin! oysa bıraksak onlar da sevişse, biz de sevişsek - oh ne güzel dünya! bundan sonra teşvik ediyosunuz bütün kızları! evet en yakınlarınızı da dahil! senin anan bacın sevişecek ki, sen de başkasının anasıyla bacısıyla sevişebilesin; senin karın kızın sevişecek ki, sen de başkasının karısıyla kızıyla sevişebilesin! yok öyle yağma, ben önüme gelenle yatayım da, onlar yapamasın! öyle kardeşlik olmaz, öyle eşitlik olmaz, öyle adalet olmaz. olmaz, olamaz!!!

  - ama burcu'da o göt yok.
  + var. burcu'da da var o göt. tamamen poz, açı - ilüzyon bunlar hep. o da kadın, bu da kadın; o da göt, bu da göt - ne kadar farklı olabilir ki? mabadınızdan bahane uydurmayın.

  aliyah'a dönersek; aliyah bol bol anal ve double penetration'lı filmlerde rol aldı, alıyor. zaten ahım şahım güzelliği olmadığı için "yok ben anal yapmam; yok ben dp yapmam" gibi triplere giremez. anında şutlarlar endüstriden.

  evet kardeşlerim şimdilik bu kadar. bol bol osbir çekip uyuyun. bi daha gelmicez dünyaya, tadını çıkarın. dilediğiniz gibi yaşayın. kimseye eyvallahınız olmasın. "sapık mısın ya" diyenlere, "evet amk sapığım" diyebilin. unutmayın ki onlar da en az sizin kadar sapık. çünkü hepimiz aynı bokuz. o süslü laflar, davranışlar hep kendi uydurduğumuz saçmalıklar. hep dinler, ahlak kuralları sikti attı gerçek kimliklerimizi. oysa artık 2016'ya giriyoruz. neredeyse herkesin pornosu var artık. yoksa da yakında çıkar, merak etmeyin. umudunuzu kesmeyin yoldaşlarım. korkmayın, titredin!
 • burnu yediği çüklerden bile daha büyük olan güzel vücutlu bir ablamız.
 • eğer bir araba olsaydı kristof kolomb tuğralı doblo olurdu. arka koltuğu yatırarak batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne sermesini kınıyorum.

  eved.
 • bilen bilir, bu macar uyruklu ablamiz yillar evvel 21sextury ile piyasada arz-i endam ettiginde süt beyaz bir ten rengi vardi ve o haliyle cok daha güzeldi. sonra her ne olduysa gidip kendisini bastan asagi bronzlastirip simdiki haline büründü. piyasanin azizligine ugrayip yazik etti kendine.