1. her boka atlama huyum neticesinde, cinsel hayatımı bitiren kadındır. emeği geçenleri alkışlıyorum! *

edit: efenim bir zamanlar buralar hep dutluktu. paşa dedem zamanında almış olsaydı, şimdiye böyle sözlüklerde sürünmez, kölelerime palmiye yapraklarıyla tüf tüfletirdim kendimi... ne link var ne bi şey. başlığı açan, arkasına bile bakmadan çekip gitmiş. linkini de al git demişler gibi uzaklaşmış mevzudan. şu an gerçekten o yalnızlığı yaşadım ben. o ıssızlığı anladım.

böyle o tombili tombili dudakları birbirine çarpıştırarak beğenisini ifade eden bi kadınceğiz vardı başlık başıma kalmazdan önce. ben diyeyim 5, sen de 8 yaşımdaydım. hey gidiler gidisi..
  2. 'açılmadı biri ss atsın :((' diyecek kadar meraklandıran kadın
  3. çok fazla izlenirse kişide insan anatomisine bir karşı bir ilgi oluşturabileceğini düşünüyorum.
  4. telekomünikasyon iletişim başkanlığı'nın görmeme izin vermediği kadın. hayatımda hiç alkışlayan bir am görmedim ve merakımdan ölebilirim.
    o amı bu kurum benden inatla sakladığı sürece ben sanal suçlarda adı geçen tüm illegal yollara başvurup, o siteye girip o amı görücem. beni dns değiştirmeye teşvik ediyorsunuz.

siz neden böylesiniz?
    yasaklarsanız biz bu amı görmekten vaz mı geçeceğiz?

amıyla alkışlayan kadın hakkında bilgi verin