şükela:  tümü | bugün
 • finlandiyalı hoparlör üreticisi firma. ürünleri hakkında fiyat/performans oranının yüksek olduğu yönünde çok fazla inceleme mevcut.

  http://www.amphion.fi/

  amphion argon0
  amphion argon1
  amphion argon3
  amphion argon3l
  amphion argon5c
  amphion argon7l
  amphion helium410
  amphion helium510
  amphion helium520
  amphion helium520c
  amphion helium600
  amphion inwall
  amphion ion
  amphion ion+
  amphion krypton3
 • yunan mitolojisinde amphion adında birden fazla karakter karakter vardır. bu entrye konu olan amphion: tanrıların tanrısı zeus ile thebai kralı nikte'nin kızı olan antiope’nin oğlu ve zethus'un ikizidir.
  efsaneye göre, satir kılığına giren tanrı zeus tarafından baştan çıkarılan antiope, hamile olduğunu keşfedince babasının öfkesinden korkarak sicilya'ya kaçtı ve sonradan ikisi de thebai hükümdarı olan ikiz amphion ve zethos'u dünyaya getirdi. usta bir müzisyen olan amphion, lir çalarak büyülediği ağır taşlarla thebai'nin çevresindeki suru ördü ve sipylus kenti merkezli olarak hüküm sürmüş yerel bey tantalus'un ve eşi uranos ile gaia'nın kızı dione'nin kızı olan niobe ile evlendi. zethos ise savaşçılığıyla ün saldı ve thebai'nin adını aldığı thebe'yle evlendi.
  amphion; ışığın ve adınlığı tanrısı olan apollon ile kardeşi, avcılık ve ay tanrıçası olan artemis’in ellerinde karısı ve çocuklarını kaybedince kendini öldürmüştür.
 • son yıllarda referans monitörü işine giren ve epey tutulmaya başlayan hoparlör üreticisi.

  barefoot, atc, pmc seviyesinde kabul ediliyor

  amfi ve çift hoparlör fiyatı 6500-7000 euro civarı.