şükela:  tümü | bugün
 • amsterdam gibi bir günah şehrinde müslümanların yaşaması ayrı bir tufaflıktır.
  ne işiniz var mübarekler amsterdam denilen yerde, islamın kutlu bir şekilde yaşandığı coğrafyalara davet edelim sizi.
 • o zaman eşcinselliğe günah diyen kiliseleri de kapatsınlar.
 • tüm camilerin kapatılmasına neden olacak olan karar.

  --- spoiler ---
  amsterdam belediye başkanı femke halsema, vaazlarda kadınların aşağılandığı ve eşcinselliğin günah olduğunun savunulduğu camileri kapatacağını söyledi.
  --- spoiler ---

  link
 • oo dinci kardeşim, ne oldu, birilerinin hayat tarzına karışmasından rahatsız mı oldun yoksa?

  bir de şöyle düşün, camilerin kapanması da allahının takdiridir belki? ucu sana dokununca anlamazsın ama yeri gelince (bkz: ilahi adalet) diye sayıklamayı bilirsin.

  "şüphesiz ki o her şeyi bilendir", selam ve dua ile.

  not: antiteist.
 • arkadaş, bir haberi okusaydınız celallenmeden önce.

  "hollanda medyasının araştırmaları sonucu, selefilerin kontrolündeki camilerde hafta sonlarında çocuklar için düzenlenen kurslarda "toplumdan, eşitlik ve özgürlük ilkelerinden uzaklaşmaya yönelten" dersler verildiğinin ortaya çıkması, tartışmaları daha da alevlendirdi.

  medyada yer alan haberlere göre, hafta sonu kurslarında çocuklara, "kafirlerin, eşcinsellerin ve zina edenlerin öldürülmesi; müslüman gençliğin, 'kafir hollanda'yı' terkederek bir islam ülkesine yerleşmesi gerektiği" gibi şeyler anlatılıyor."

  ifade özgürlüğü mü bu?
 • amsterdam'da kiliseler kapanıyor zaten, çünkü giden yok. halkın %55 i kendisini dinsiz olarak tanımlıyor

  açık olan kiliseler de part time başka etkinliklerde kullanılıyor. bir tanesi komple kapatılıp disko yapılmıştı

  tanım : desteklediğim karar. beğenmeyen moroklar ve türkler yallah arabistan'a!

  edit : olm eşcinselleri öldürelim demek fikir ve düşünce özgürlüğü değildir, siz hangi kafadasınız. amk yobazları ellerine geçirdikleri yerlerin içine ederler anında, islam kurallarını uygulayacağız diye nara atar ama işin ucu kendine dokununca faşizm diye ağlar.

  amsterdam gibi bir yerde bile huzursuzluk çıkarmayı başarabilen tek toplum müslümanlardır. yine baya tolerans gösteriyorlar, uzun vadede başlarına ne geleceğinin ya farkında değiller ya da kendilerine çok güveniyorlar.
 • namaz kılmak isteyen türkiyeye yerleşebilir. benim gibilerse hollanda vatandaşlığı alabilir. değiş tokuş yapmak isteyen bana ulaşsın.
 • 4 yıl amsterdam'da yaşamış biri olarak yılın hareketi olarak nitelendirdiğim olay. gereksiz çomar yuvası. yaralı parmağa işemez, kimseye bir faydaları yoktur. gündüzden çardaklara oturup akşama kadar memleket güzellemesi yapmaktan başka bir sik yapmazlar. şimdi emirdağlılar düşünsün. amk yobazları.
 • avrupa'lılar sonunda akıllanmaya başlamış.biz burda islamcıları bağladıkça onlar ipleri çözdü.şimdi ucunun onlara da dokunduğunu gördüler.islamcıları zaten konuşmuyorum bile artık bıktım.inanç özgürlüğü diye zırlarlar gücü ele geçirdiklerinde kendi dinleri dışındaki tüm insanlara yapmadık zulmü bırakmazlar.neyse umarım avrupa daha da islamcıları desteklemez de tüm dünyada bu iş son bulur artık.
 • kutsal kitaplarında yabancılarla, gayrı müslimlerle vs. arkadaşlık kurmayın, alışveriş yapmayın, öldürün, yakın yıkın, karılarını ganimet olarak alın tarzı şeyler yazıp da gidip o beğenmedikleri gavurların aralarında yaşayan çomarlara dert olmuştur.
  iki yüzlülüğün dibine vurmak bu olsa gerek.
  göt sıkışınca hak, hukuk, adalet, özgürlük, inanca saygı
  işlerine gelmeyince bizim dinimiz şöyle böyle, yok şu haram, yok bu günah...
  etraflarındaki inanan inanmayan herkese dar ederler dünyayı.
  az bile yapmışlar, insan muammelesi görmeyi bile hak etmiyorlar.
  pisliklerini gittikleri her yere sıçratmaktan bıkmadılar...