• (bkz: faşizm)
  • (bkz: hallelujah)
  • oo dinci kardeşim, ne oldu, birilerinin hayat tarzına karışmasından rahatsız mı oldun yoksa?

bir de şöyle düşün, camilerin kapanması da allahının takdiridir belki? ucu sana dokununca anlamazsın ama yeri gelince (bkz: ilahi adalet) diye sayıklamayı bilirsin.

"şüphesiz ki o her şeyi bilendir", selam ve dua ile.

not: antiteist.
  • bir tanrıtanımaz olarak karşı çıktıgım olay. bu söylemde bulunan şahıs özellikle antidemokratik camilerin varlığından bahsetmiş, haberde kalkıp dememiş biz kliselerimizin vaazlarını düzenledik, diğer dinlerin düzenledik ama camilerde sıra dememiş, direk islamiyete saldırmış. beyler bakın dünya üzerine siddharta öğretisinden daha iyi bir öğreti gelmedi henüz benim düşüncem budur, ama kalkıp direk islamiyete saldıranı savunmayın şurada.

edit: beyler lütfen mesajlarımı kapatmak zorunda bırakmayın, ciddi ciddi islamcısın yazanlar olmuş, naptılar size de bu kadar patalojik duruma düştünüz, kendinize güldürmeyin :d son 4-5 aydır dünyaya uğramış dinleri ve tanrıları araştırmaktayım. nag hammadi yazıtlarına kadar okudum ve adı yeryüzünden silinen demiurg saklas'a kadar gittim. sorun dinlerin değil, insanlığın sorunudur cahil cahil kücük düşürmeyin kendinizi islamiyet düşmanlıgı yaparken. bu coğrafyada doğdugunuz için en azılı ateist olsanız bile o yaranmaya çalıştığınız dinler ve insanlar sizi müslümandan öte görmeyecekler. kendinizi kücük düşürmeyin. bu arada gerçekten ateistim ve kaotik evrene inanırım bir tek. isteseniz de istemesenizde hayatınıza yön veren örüntüler akl-ı faal'dan gelir.
  • ülkedeki müslümanları daha da radikalleştirecek bir adımdır. ki amaçları da budur belki bilemiyorum.
  • sadece camilerle kalmamalı, kiliseleri de kapatın!
    bu devirde dinlere inanmak insan zekasına fazlasıyla hakaret edici bir davranıştır zaten.
  • her boka özgürlük diyenler, müslümanların yanında olacaktır, herhalde !
  • ya bu sözlük salah dolu. istanbulda bir belediye kilise kapatsa, amk malları ortaligi ayaga kaldirir inanç özgürlüğün diye. kesinlikle yanlış karardır. insanlar özgürce ibadet edebilmelidir.
  • sebeplerini haklı olarak gören gerizekalı yüzsüzlerin varlığından bizi haberdar eden ıslak temennidir.

ulan hani düşünce özgürlüğü, hani din ve vicdan hürriyeti... velev ki yanlış düşüncelerin odağı olsun, farklı fikirlerin düşünülmesinin haklı sebebi orayı kapatmak olabilir mi ulan yüzsüz çifte standartlı mallar...

şunu diyen çıkıp bir de "gitsinler evde kılsınlar" da der şimdi...

be hey menenjit hikayeli vaka, sen böyle yaparak böyle diyerek buna da prim vererek tayyip'ten bir farkın kalıyor mu... aynısının karşı yönde laciverdisiniz işte... birbirinizi bu bipolar siyasi düzende 18 sene var ettiniz...
  • baskalarina tolerans gostermeyenlere karsi tolerans gosterilmeyecegini belirten olumlu bir karardir. olumsuz yani ise, muslumanlarin kontrolden cikip radikalize olmasinda etkili olabilecegi ihtimalidir.
hesabın var mı? giriş yap