şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gordon ramsay amcanın programı kitchen nightmares'in amerika'da epey ses getiren bölümü.
  çok sevimli bir çiftin işlettiği restoranı konu alan bölüm şu an 9gag, reddit gibi içerik paylaşım sitelerini sarsmakta.

  http://www.youtube.com/watch?v=3xjghectcy0
  *
 • kara para aklandığını düşündüğüm restorandir. sahipleri de ömre bedeldir.
 • mutfakta 2 kişiyle çalışan müşterilerine yemeklerini yetiştiremeyen verdikleri yemek kötü çıkınca müşteriyle tartışan, müşteriyi kovan, üzerine yemeğin parasını isteyen manyakların sahip olduğu işletme(imiş), kapatılmış sanırım.

  tek garson çalıştırdıkları gibi bahşişleri de garsonun elinden alıyorlarmış.

  bu kadar kötü bir restoranın türkiye'de bile barınması imkansız.
 • gordon ramsay'i severek takip ederim. hell's kitchen olsun kitchen nightmare's olsun zaman zaman youtube'dan açıp izlerim. bunların programını ve sonraki ekstralı bölümlerini izleyince şok oldum. @mucaravci'nın dediği gibi sahibi para aklıyor bence yoksa garsonlara sisteme giriş yapmaya izin vermeme gibi bir mantıksızlık olamaz.
  tanım: şu aralar sadece tatlı yapan yer.
 • sahibinin meksikalı ve illegal işleri olduğu çok bariz. normal bir işletmeci bir pizza için 1 saat bekleyen müşteriye çemkirip kovmaz hadi kovdu parasını ödeyin diye üstlerine yürümez.

  (bkz: miyav miyav)
 • bu bölümün çekilmesinin üzerinden 6 sene, yayınlanmasının üzerinden 5.5 sene ve restoran kapanalı 3 sene olmuş. ki ilk bölümden 1 sene sonra yeniden bir bölüm daha çekmişler şimdi bu restorana ne oldu tarzı. bunların hepsinden sonra samy isimli herifin restoran önünde bıçak gösterdiği 1 video düşmüş internete.

  her şeye rağmen hem amy hem samy hala internetten insanlara hakaret etmeye devam ediyorlar. https://www.youtube.com/watch?v=qscjnpafr3y

  gordon ramsey'e cinsel tacizden dava açmışlar. yapımcıya sahte görüntü kullandılar diye dava açmışlar.

  herifin restoran olmadan da bok gibi parası olduğu belli. kadın da zengin koca yapıp kocişine istediği gibi para harcatıyor.

  reality showların pik noktasıdır bence bu hikaye.