şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
5548 entry daha
  • içiyorum niye? eskiden içerken nedenlerim vardı. unuttum şimdi neydi. eskiden aşık oluyordum unuttum şimdi kimdi. diyorum birine aşık olayım. yok. kimin gözüne baksam katlettiği adları görüyorum kendi adıyla birlikte. acayip olmuşuz ölmüşüz herkes herşeyi bilmiş bilecek bişey kalmamış.beni 20lik kızların koynuna gömün. yaşasın yaşayan kadınlar. ölümsüz anlarin sahipleri. belki diyorum belki gelirim kendime.bu bendeki ben ben değil.
  • o kadar yoruldum ki yorgunluktan uyuyamıyorum amk. uyku tutmuyor. yalnızım, uyumak icin tavsiyesi olan?
  • istinyede bir çam ormanının karşısında olan bir evin çatı katında,aşağı katta yeni uykuya dalmış aile bireylerinden azade,bütün pencereleri açık odama çam kokusunu getiren rüzgara;adaşım diyorum; sen es,ben esmekten yoruldum diyorum.faslı bir arkadaşın hediyesi -önyargıyla dinlemeye başlasam da-katar flarmoni orkestrasına ait albümden bir eser çalıyor,içeriden dışarıya,dışarıdan içeriye ödeşiyoruz bu gece.
  • balkonda oturup caddeden geçen arabaları izliyorum. gecenin bu saatinde neden yolda oldukları hakkında fikir yürütüyorum.
  • california'nın meksika sınırındaki ufak şehirlerinden birinde* bir konserde güzel müzik eşliğinde nacho kıtlayıp kola içiyorum *
  • yolda gördüğüm salyangozu çimenlik bir yere götürüp, üzerine de su döktüm onu seyrediyorum. enteresan durum, bunu yaptığımı rüyamda görsem saçma gelirdi.
  • ofisteyim kahve yaptım kendime oturuyorum. hafifte bogaz manzarasına karşı)
  • yavaş yavaş hafta'nın sonuna gelmenin vermiş olduğu mutluluk ile birlikte toplantıdan yeni çıktım ve odama geldim. kahve içiyorum.
  • iş yerindeyim çalışıyormuş gibi yapıyorum.
  • iş yerindeyim, işlerimi yaptım, ekşide gelen mesajlara cevap verip, suç ve ceza kavramları üzerine düşünüyorum.
231 entry daha