şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • (bkz: kelimelik)oynuyorum koltuğa yatmış halde.
  • (bkz: peaky blinders) izleyip, ingiliz aksanına tapınıyorum.
  • iş çıkışı üç tane efes malt aldım eve geldim. lambaları kapadım ,tivi açık,yalnızım çoğunlukla olduğu gibi...abartmıyorum belki ilk çıktığı sezondan yıllar yıllar sonra arka sokaklar dizisini izliyorum. dizinin kalitesi hakkında yorum yapmayacağım. ama garip oldum. yıllar öncesine gittim. bu dizi ilk çıktığı zamanlarda neler planlıyordum,ne heveslerim vardı.kimlere aşıktım ...bambaşka bir coğrafyada başka bir kentte çok başka ve daha gençtim ... garip bir durum.hala devam ediyormuş .izliyorum..galiba karakterler aynı.rıza baba vardı,hala aynı hiç yaşlanmamış.

(bkz: ekonomik kriz yüzünden evde oturup tv izlemek)

e: bkz.
  • odamda neden burada olduğumu sorgulayıp bir yandan da yetiştirmem gereken işleri hallediyorum. eğer bunu yapmasaydım tüm şehri usulca yürümeyi çok isterdim.
  • evde kanepede uzanmış öylece yalnız ve sessiz tavanı izliyorum.
  • salonda karanlıkta oturuyorum. derin düşüncelerdeyim. haftaya yine 1 haftalık şehir dışı görevlendirmem var. bir taraftan onu düşünürken diğer taraftan katur kutur öksüren ve her an ateşi çıkıp hasta olacak olan çocuğumu nasıl bırakacağımı düşünüyorum. lan bunlar büyüyünce selam da vermez bize..
  • ankara'da otelde 50'lik votka ve 1 adet tuborgla beraber
  • evde, çeliğin sırrının peşinde...
  • pazartesi gireceğim anatomi sınavına hafta sonu eşek gibi çalışacağım için tek boş zaman dilimimi pandalar gibi yatakta yuvarlanarak geçiriyorum.
  • yurdun önündeyim, ankara soğuğunu iliklerime kadar hissederken bir yandan içimi zehirle ısıtıyorum.
    zihnimin ve kalbimin sevgiye ihtiyacı var.