şükela:  tümü | bugün
 • youtube turkiye yasaklansin dedirtmistir

  sokakta arkadaslariyla oyun oynamak yerine sacma sapan kufurler edip sosyal medyada paylasan bu cocuklar kimin eseri?

  kanim dondu serefsizim. bu cocuklarin annneleri babalari yok mu yav?
  bu yeni nesli boyle gordukce ne cocuk yapasim ne evlenesim geliyor.

  cocuk yapmak kolay da ya yetistirmek? bunlar bahcede domates yetistiremezken cocuk yetistirmeye calisiyorlar. suc bu cocukta degil, bu cocuga bu imkanlari saglayip kontrolsuz bir sekilde internet ortamina salan anne babada.
 • youtuber ne amk.bu çocuğu bu hale getiren bu toplum.küfredince kendini trendy sandığı için daha çok küfrediyor.
 • anne babalara çocuk yapma ehliyeti verilsin derken espri yapmıyorduk. bakın çocuk ne güzel ifade etmiş kendini. ben olmadım diyor, beni yapamadılar diyor.

  çocuk yetiştirmek saksıda çiçek beslemeye benzemiyor. pazar kahvaltılarında arkadaşlarıyla ortak konu olsun diye doğurmuşlar sanki. anne babalar bilinçsiz. devletin sosyal politikaları zaten yetersiz. yaşanması yeterince zor bir ülkede yaşıyoruz. böyle çocuklara ihtiyacımız yok.
 • normal karşılanması gereken olay. dinlediği rapçiler, milli takımının teknik direktörü oyuncuları, ülkeyi yönetenler, sanatçıları, youtuber abileri nasıl konuşuyorsa o da öyle konuşuyor. amk diye gazete var bu ülkede. kokuşmuş ülkenin çocuğu.
 • etrafımdaki erkeklerin yüzde 70’i gibi konuşan çocuktur. biraz kendinimizde arayalım hatayı, kadınlar ve erkekler olarak.
 • muazzam bir prezervatif reklamı olmuş. bunu çeken reklam ajansını tebrik ederim.
 • yapımda emeği geçenlerin derken , kaçak malzeme kullanıldığının da göstergesidir. merdiven altı sperm kullanmayın, kullandirtmayin.
 • "ulan bu ciddi mi" dedirtmiştir. 15 bin layk senin annenle babana gelsin koçum benim, onlar hak ediyor bunu.

  ekleme: uyaran falan olmadı henüz ama girişimde bulunacak ultra duyarlı arkadaşlar için söylüyorum, "ebeveynlerin suçu ne" diyecek insan hiç kusura bakmasın, gerizekalıdır. bu çocuğa bu bilgisayar, konsol alınmış o youtube posterleri yaptırılmış evde veya herhangi bir yerde her neyse. belli ki her şeyin farkında ailesi ne yapıyor ne konuşuyor bu çocuk onu da görüyorlardır, böyle salakları yapıp sokağa atıp da milletin başına dert etmeyin, en büyük hakaretin hedefinde siz olursunuz ve bunu da hak edersiniz.
 • çocuğun bi suçu yok, "oğlumuz ne güzel küfrediyo, mehe mehe" diye gülen, youtube'dan düşecek 3-5 lira için çocuklarının hayatını ve geleceğini satan embesil anne babanın eseridir.