şükela:  tümü | bugün
 • siyasi liderlerin muşmula suratından ve siyaset magazininden bıkmış, usanmış kişi olması kuvvetle muhtemeldir. insanın artık midesi bulanıyor. siyasetle yatıp siyasetle kalkmaktan.

  bir ülkede bilim, teknoloji, sanat ve futbol dışındaki sporlar hiç mi gündeme gelmez ? aşırı derecede ve gereksiz yere politize edilen halktan, toplumun bin fraksiyona bölünmesinden ve devamlı gözümüze sokulan siyasi liderlerden ve malum şahısın muşmula suratından bıktık, usandık.

  senede bir kere halkın seçim, referandum vs gibi sebeplerden sandığa götürülmesinden ve birilerinin siyasi ihtirası uğruna oy kullanmak zorunda kalması da ayrı bir usanç kaynağı. insanları rahat bırakın artık. siyasetin yüzdesel ağırlığını düşürün şu haberlerde. bir kere de ne boktan ülkeyiz dedirtmeyin insana.
 • çevremde oldukça fazla rastladığım insandır.

  çocukluğumdan hatırlıyorum da, ana haber bülteni başlayacağı vakit babam tarafından eve sessiz olun komutları yağdırılır, sessizliği bozan azarı yer otururdu.
 • beyin hücrelerinin kendini yenileme hızı sürekli artan bireylerdir. biraz daha devam ederse atom mühendisi bile olabilir.

  (bkz: atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun)
 • en son ne zaman izledigimi hatirlamiyorum bile. bir eksikligini de hissetmiyorum. twitter ve eksisozluk ne olup bittigi hakkinda en guncel bilgileri sagliyor zaten.