şükela:  tümü | bugün
 • muhabir: yasak aşk iddiaları için ne diyeceksiniz?
  bastian schweinsteiger: bunu ana'ya sorsana delikanlı
 • "londra kendi başına çok şey vaadeden bir şehir.. görülecek, alışveriş yapılacak çok yer var, gece kulüpleri var.. bunlar için tensiten vakit ayırabilecek misin?" tarzı soruya

  "buraya bir kaç gün önce geldim ve gidip biraz alışveriş yapma fırsatım oldu.. bu iş için kesinlikle harika bir şehir.. turnuvadan sonra da umarım tekrar buna vaktim olur.. etrafı gezmekten de büyük zevk alıyorum..
  ancak gece kulüplerine gelince, ben pek parti seven bir insan değilim.. bunu kardeşime ya da kim yapmak istiyorsa onlara bırakıyorum" diye cevap vermiş wimbledon öncesi bir söyleşide..

  ana.. gel evinin kadını, çocuklarımın anası ol!! ben de sevmem parti marti.. ortam olsun akayım bir insan değilim.. ne o öyle cıstak cıstak.. akşamları evde oturur çekridek çitleriz, çocukların okul taksitlerini denkleştiririz.. ben senin dizinde yatarım sen ufaklığa patik örersin bu sırada.. sobanın üstüne kestane kor, yeriz.. dayımgillere gideriz haftasonları.. şu gömleğin de düğmesi kopmuş bi hallediver bi ara.. onu diyorum, mahmutpaşa'da alışverişe gideriz.. 30 liraya ne takımlar var.. sana da entari alırız şöyle çiçek desenli.. yazın köye gider tarlada tütün toplarız.. yemek vakti gelince sen "haydeeeeeee" diye bağırırsın.. küçük çiftlik evimizde hem tarım hem hayvancılık ile uğraşırız.. ben kümesten günlük yumurtaları toplayıp, pazara satmaya gidecekken sen inekten süt sağarsın.. sonra o süt yanlışlıkla ağzının kenarına sıçrar.. sen hafifçe dilinle o sütü temizleyim derken... oh bebek.. yumurta satma işi yalan olur o gün için.. şebeke suyu olamdığı için kuyudan su çeker sobada ısıtıp yıkanırız.. jashua'yı okula gönderdikten sonra ben bir koşu şerif'e gider kasaaya yeni gelen insanları gözümün tutmadığını kendisine söylerim.. o da her zmanki umursamaz ama kendine güvenen tavrı ile "hahahah alfred!! senin şu septik kişiliğin yok mu" diye dalgasını geçer benle.. ama şerifin bilmediği bir şey vardır.. bu heyecan dolu film kaçmaz.. maçın hemen ardından ekranlarınızda..

  (bkz: entry de psychedelic esinti)
 • efendim teniste guzellik deniyosa maria sharapova yada anna kournikova vesaire boştur bunun yanında. bi melaike. hatun şaka gibi.

  inanmıyosan gözünle gör: http://www.anaivanovic.com/…lery/photoshooting_2004
 • dünyanın en güzel kadını ulan. şu an üzerinde pembe elbisesiyle duruyor, kuğu gibi. bi de o böyle ıslanmış kalçasını sarmış. abaza olsam kesin izlerdim, neyse ki ntv'de mehmet barlas var.
 • bacak lordu, lordesi, lordiçesi, lordess'si, ne sikimiyse artık kafam karıştı amk.
 • şıvanşıtayger'le beraber olduktan sonra gözümden düştü. ama az düştü, hala bir numero.
 • hobi olarak tenis oynayan güzel bir hanımefendi. roland garros 2008'den beri yatıyor, kaldıramıyoruz.
 • bastian kendisi için bu hatunu bıraktıysa aklına sıçayım onun.
 • aktif tenis oynayan en güzel kadındır.
 • öncelikle yıllar öncesinden (bkz: #24550535)

  wta sezon sonu şampiyonası son kez istanbul'da yapılacak bu sene. bir daha yok yani. istanbul'dan önce de doha'daydı yanlış hatırlamıyorsam ve tv başında turnuvayı izlerken "2011'de istanbulda olacak layğn" diyordum içimden. o ajde'leri canlı canlı duyacaktım..

  resmen yıllarca bekledim ama gelmedi, gelemedi... yine yok..

  http://www.youtube.com/watch?v=szvoof9zzka