• muhabir: yasak aşk iddiaları için ne diyeceksiniz?
    bastian schweinsteiger: bunu ana'ya sorsana delikanlı
  • "londra kendi başına çok şey vaadeden bir şehir.. görülecek, alışveriş yapılacak çok yer var, gece kulüpleri var.. bunlar için tensiten vakit ayırabilecek misin?" tarzı soruya

"buraya bir kaç gün önce geldim ve gidip biraz alışveriş yapma fırsatım oldu.. bu iş için kesinlikle harika bir şehir.. turnuvadan sonra da umarım tekrar buna vaktim olur.. etrafı gezmekten de büyük zevk alıyorum..
    ancak gece kulüplerine gelince, ben pek parti seven bir insan değilim.. bunu kardeşime ya da kim yapmak istiyorsa onlara bırakıyorum" diye cevap vermiş wimbledon öncesi bir söyleşide..

ana.. gel evinin kadını, çocuklarımın anası ol!! ben de sevmem parti marti.. ortam olsun akayım bir insan değilim.. ne o öyle cıstak cıstak.. akşamları evde oturur çekridek çitleriz, çocukların okul taksitlerini denkleştiririz.. ben senin dizinde yatarım sen ufaklığa patik örersin bu sırada.. sobanın üstüne kestane kor, yeriz.. dayımgillere gideriz haftasonları.. şu gömleğin de düğmesi kopmuş bi hallediver bi ara.. onu diyorum, mahmutpaşa'da alışverişe gideriz.. 30 liraya ne takımlar var.. sana da entari alırız şöyle çiçek desenli.. yazın köye gider tarlada tütün toplarız.. yemek vakti gelince sen "haydeeeeeee" diye bağırırsın.. küçük çiftlik evimizde hem tarım hem hayvancılık ile uğraşırız.. ben kümesten günlük yumurtaları toplayıp, pazara satmaya gidecekken sen inekten süt sağarsın.. sonra o süt yanlışlıkla ağzının kenarına sıçrar.. sen hafifçe dilinle o sütü temizleyim derken... oh bebek.. yumurta satma işi yalan olur o gün için.. şebeke suyu olamdığı için kuyudan su çeker sobada ısıtıp yıkanırız.. jashua'yı okula gönderdikten sonra ben bir koşu şerif'e gider kasaaya yeni gelen insanları gözümün tutmadığını kendisine söylerim.. o da her zmanki umursamaz ama kendine güvenen tavrı ile "hahahah alfred!! senin şu septik kişiliğin yok mu" diye dalgasını geçer benle.. ama şerifin bilmediği bir şey vardır.. bu heyecan dolu film kaçmaz.. maçın hemen ardından ekranlarınızda..

(bkz: entry de psychedelic esinti)
  • dünyanın en güzel kadını ulan. şu an üzerinde pembe elbisesiyle duruyor, kuğu gibi. bi de o böyle ıslanmış kalçasını sarmış. abaza olsam kesin izlerdim, neyse ki ntv'de mehmet barlas var.
  • şıvanşıtayger'le beraber olduktan sonra gözümden düştü. ama az düştü, hala bir numero.
  • bastian kendisi için bu hatunu bıraktıysa aklına sıçayım onun.
  • aktif tenis oynayan en güzel kadındır.
  • öncelikle yıllar öncesinden (bkz: #24550535)

wta sezon sonu şampiyonası son kez istanbul'da yapılacak bu sene. bir daha yok yani. istanbul'dan önce de doha'daydı yanlış hatırlamıyorsam ve tv başında turnuvayı izlerken "2011'de istanbulda olacak layğn" diyordum içimden. o ajde'leri canlı canlı duyacaktım..

resmen yıllarca bekledim ama gelmedi, gelemedi... yine yok..

http://www.youtube.com/watch?v=szvoof9zzka
  • az önce kendisini çok yakından gördüm.. yani istanbul'a gelse bile bu kadar yakından görebileceğimi sanmıyorum.. yüksek yüksek çözünürlüğeee kurban olaaaaamm..

burnunun hemen altında bir ben varmış, üzerinde iki tüy varmış.. sonra bi kaç tane bıyıkımsı tüyleri falan var ne garip lan hayat.. burnunda siyah noktalar var.. o da insanmış lan.. kusursuz değilmiş.. daha da çok sevdim şimdi kendisini.. bir de hani o kaşların başladığı yerde bir kaç tel kaş dikilir de başka yöne bakar ya... işte öyle bir şey..

(çok enteresan bir şekilde linklere internet explorer'da tıklayınca alakasız fotolar oloyor.. firefox'da düzgün açılıyor..)
    (eğer alakasız bi foto çıktıysa sayfanın aşağısında çıkan "get link code for this image." yazısına tıklıyormuşuz..)

http://img175.imagevenue.com/…vic_04_122_1048lo.jpg
    http://img210.imagevenue.com/…novic_05_122_46lo.jpg
    http://img226.imagevenue.com/…ovic_01_122_119lo.jpg
  • savaş döneminde büyüdüğü memleketinde boş yüzme havuzunda antreman yaparken şu anda roland garros finali oynayacak bayanlar tenisinin yeni bir numarası.ayrıca duyduğum en güzel haydiiee çığlıklarının sahibi.
  • bugün 24 yaşına giriyor. ya da 24'ten gün alıyor, 23'e veriyor. off...
hesabın var mı? giriş yap