şükela:  tümü | bugün
 • şampiyon olan anadolu efes değil, efes pilsen'dir.

  ismini değiştirsen de gönlümüzden silemezsin.

  çünkü bira bu kapağın altındadır.

  teşekkürler efes pilsen...
 • devlet isten cikarilanlar icin uc maymunu oynarken, kendi kaynaklarindan ayirdigi 1 milyon liralik fonu ahbap dernegi araciligi ile eglence sektorunun durmasi sebebiyle issiz kalanlara harcayacagini duyuran biralariyla unlu sirket. anadolu grubuna ait sanirim.

  digerleri duaya devam. soylemeyim soylemeyim diyorum, zorla soyletiyorlar.
 • spor kulübü olarak bahtsız bedevi. euroleague şampiyonluğu bu kadar yakınken taklaya gelmesi çok üzücü.
 • işe alımlarında üniversite sınavı gibi online sınav yapıp geçemeyenleri eleyen firma...
  sanırım bu aşamada cvnin eğtimlerinin vs pek bir kıymeti yok.
  45 dklik 2 sınavdan beklentilerini karşılaman gerek.
  bu sınavdan birisi karakter analizi gibi
  diğeri bildiğin öss formatında bir sınav.

  kriterleri kendileri belirlediğinden yapacak bişey yok
  ama girecek arkadaşlar benim gibi önemsemezlerse geçebilirler. (bu da benim eşekliğim)

  benim için anadolu efesle ilişkim tekelden bomonti almak sınırının ötesine geçemeyecek gibi gözüküyor.
 • yeni bira üretim tekniği geliştirerek patent başvurusu yapan laik biracı. kabul edilirse, literatüre, üçüncü bira geliştirme tekniği olarak girecek. +1 dinlendirme tekniği adını koymuşlar ve almanya’daki bira standartları enstitüsü vlb berlin'den onay almış. aslan anadolu efes. gerçek bir lovemark, size karışan karşısında beni bulur (sonra beni ezip geçip size yine karışır ama olsun, mühim olan niyet, kavgaya çağırın, gelirim).
 • efes pilsen'in ve pek çok diğer bira markasının da üretimini yapan şirket.

  hayret, nasıl olur da bu başlık sözlükte yokmuş da anadolu efes spor kulübü'ne yönlendiriliyormuş, şaşırdım doğrusu.

  ayrıca sponsorluk da ilginç olmuş. anadolu efes spor kulübü'ne bira markası olan efes pilsen değil de, bu birayı üreten anadolu efes şirketi sponsor olmuş.
 • şimdilerde ne yazık ki "anadolu efes" deniyor ama her zaman "efes pilsen spor kulübü" olarak anılacaktır, hatırlanacaktır, konuşulacaktır
 • anadolu efes ceo’su can çaka, “hayalimiz, anadolu efes’i gelecek 2 yıl içinde mobil ve dijital bir şirkete dönüştürmek” açıklaması yapmış. projeye göre şirket, 2021’de türkiye’de dijitalleşmesini tamamlayacak ve 2023’te de şirketin diğer ülkelerdeki operasyonlarında dijitalleşme süreci bitecek.
 • euroleague şampiyonu olarak avrupalılığı sorgulanan türkiye'nin bırakın avrupalı olmamayı, avrupa'nın en iyisi olduğunu tüm türk düşmanlarına ispatlayan efsanevi franchise/takım. bu başarıda imzası olan herkese ve en çok da ergin ataman'a tebrikler.
 • ekbe udoh ayarında bir pivotu almasını hayal ettiğim takım. hatta udoh'un kendisini alsalar ne müthiş olurdu. fenerbahçe udoh'u gönderip yerini dolduramayınca gücünden çok şey kaybetti.