• efes pilsen'in ve pek çok diğer bira markasının da üretimini yapan şirket.

hayret, nasıl olur da bu başlık sözlükte yokmuş da anadolu efes spor kulübü'ne yönlendiriliyormuş, şaşırdım doğrusu.

ayrıca sponsorluk da ilginç olmuş. anadolu efes spor kulübü'ne bira markası olan efes pilsen değil de, bu birayı üreten anadolu efes şirketi sponsor olmuş.
  • bira üretim kiti hazırlayıp piyasaya sürmeleri lazım savaş açmak yerine. evinde efes kalitesiyle bira üretmeyi kim istemez? hatta kitin yanına istersen klasik efes tombul şişesini de sat. al sana yeni bir pazar. hatta yeni içerikler de ekle yeni tatlar elde et. hatta hangi tadın daha fazla alındığının analizini yap yeni ürün çıkar piyasaya.

immanuel tolstoyevski’nin podcastini dinlerken bu fikir aklıma geldi bu arada. fikir için efes bana bir para öderse kendisinin patreon hesabına da belli bir miktarını yatıracağım.
  • sinan erdem'e gidiş iticiliginden bu yil kombine yi yaktigim, izlemekten keyif aldigim takim.
  • devlet isten cikarilanlar icin uc maymunu oynarken, kendi kaynaklarindan ayirdigi 1 milyon liralik fonu ahbap dernegi araciligi ile eglence sektorunun durmasi sebebiyle issiz kalanlara harcayacagini duyuran biralariyla unlu sirket. anadolu grubuna ait sanirim.

digerleri duaya devam. soylemeyim soylemeyim diyorum, zorla soyletiyorlar.
  • maçlarina gitmeyi cok ozledigim canim takimim.
  • spor kulübü olarak bahtsız bedevi. euroleague şampiyonluğu bu kadar yakınken taklaya gelmesi çok üzücü.
  • işe alımlarında üniversite sınavı gibi online sınav yapıp geçemeyenleri eleyen firma...
    sanırım bu aşamada cvnin eğtimlerinin vs pek bir kıymeti yok.
    45 dklik 2 sınavdan beklentilerini karşılaman gerek.
    bu sınavdan birisi karakter analizi gibi
    diğeri bildiğin öss formatında bir sınav.

kriterleri kendileri belirlediğinden yapacak bişey yok
    ama girecek arkadaşlar benim gibi önemsemezlerse geçebilirler. (bu da benim eşekliğim)

benim için anadolu efesle ilişkim tekelden bomonti almak sınırının ötesine geçemeyecek gibi gözüküyor.
  • yeni bira üretim tekniği geliştirerek patent başvurusu yapan laik biracı. kabul edilirse, literatüre, üçüncü bira geliştirme tekniği olarak girecek. +1 dinlendirme tekniği adını koymuşlar ve almanya’daki bira standartları enstitüsü vlb berlin'den onay almış. aslan anadolu efes. gerçek bir lovemark, size karışan karşısında beni bulur (sonra beni ezip geçip size yine karışır ama olsun, mühim olan niyet, kavgaya çağırın, gelirim).
  • gömlek değiştirir gibi logo değiştirmeyi bırakması gereken şirket.
hesabın var mı? giriş yap