şükela:  tümü | bugün
  • çiftlikbank'tan sonra ortaya çıkan yeni bir çiftlik oyunu.
  • bi de bu çıktı. demek ki bu çağın fadılları da yöntem olarak farm olayını seçmiş.
    çiftlik bank klonu.

dükkanını geziyoruz reklamları falan.

farm(çiftçilik) üzerine değil de, farma(ilaç) üzerine yatırım yapmayı akıl edebilse üretim için elini taşın altına koymuş olur halk. yoksa ''sarı öküz öldü'' derler seni sağmaya devam ederler.
  • uzun sürecek ponziciler hiç bir işletme %250 kazandırmaz. öyle olsa ülke zenginden geçilmezdi. (din sektörü hariç. sermayesi yok ne toplarsa kar)
  • yeni çiflik bank mağdurları doğuracak ponzi.
  • ikinci çiftlik bank vakası. 200 milyon tl vurgun yaptıkları söyleniyor....
  • koyun çok olunca koyan koyana... kurucusu abi de 200 milyon lira ile kayıplara karışmış.. madem keriz bol bende mi böyle bir sistem kurup kısa yoldan köşeyi dönsem..
  • medya'ya yansıyan haberlerinde bir yorumun dikkatimi çektiği oluşum. ''daha önce çiftlik bank'a yüklü miktar'da kaptıran bir firma, anadolu farm'a güvendiğini açıkladı'' minvalinde bir haber. bu arkadaşlara da helal olsun diyorum, ayn sığırlar üzerinden işlem yapıyorlar.
  • bir başka mal turnusolü. yer kürenin hangi oluşumunda %300 kar var da bunda olsun be dangalak. oturduğunuz yerden tavukla inekle yumurtayla zengin olacağınızı düşünüyorsunuz. size müstahak. 190bin lirasını kaptırmış adam tosuncuğa buna hala toz kondurmuyor.tıkla
  • cep telefonundan farm village oynadılar çiftlik kurmaya kalktılar paraları kaptırdılar, bir iki strateji oyunu oynadılar osmanlıyı kurmaya kalktılar tüm dünyayla bizi kötü ettiler.
    bu oyunları pek bilmem ama içinde seks geçen oyunlar varsa diğer tecrübelerden yola çıkarsak yakında kelli felli adamlar taksim meydanında toplanıp ziktiler bizi diye bağırmazlarsa ben ne olayım. müstehak bunlara.
    öküzün aptalı kasabın bıçağını yalarmış. bunlar da o kadar aptal ki cellatlarının yalamadık yerlerini bırakmamışlar.
    biri adamlık, insanlık diye bir oyun geliştirsin. ne kadar adam olursan, insan olursan o kadar puan alınan, level atlanan bi oyun. bu geri zekalılar belki level atlayacağım diye adam olmayı öğrenirler. yoksa bunların ileride gömüleceği mezara bile yazık.