• resmi ideolojinin gençlik örgütü. mottosu "neden hepimiz birer sivas katliamcısı olmayalım"...
  • noel'i müslümanlığa indirilen bir darbe olarak nitelemekle kalmayıp, saint nicholas'yı da bir esrarkeş olarak betimleyen dernek. kendilerinde hardal tanesi kadar empati yetisi aradım, lakin bulamadım.

bu halleriyle kendilerinin varlığı, insanlığımıza indirilmiş en büyük darbelerden biridir.
  • "benden olmayan, benim gibi dusunmeyen salagin, imansizin onde gidenirdir." diye dusunen, oksijen israflari dernegi.
  • 41 yaşında bir başkanları var.
  • mesaj atan dernek. bunların konya şubesi benim numaramı bulmuş nereden bulduysa. ben istanbuldayım mesaj atıp durmayın dedikçe mesaj atıyorlar. yahu kontörünüze yazık ben sizin toplantılarınıza gelemem. çok uzaktayım. hem kafa yapılarımız uyuşmuyor desem de dinletemedim. hala mesaj atıyorlar. şimdide yılbaşını protesto edecekmişiz. tamam lan sizin için girmeyeceğim yılbaşına filan. anlaştık.
  • bursa tayyare kültür merkezi'nde bunların toplantıları vardı . bilenler bilir bu tiyatro salonunun giriş katında 2 farklı sanat galeriside vardır . resim sergisi için geldiğim mekanda tesadüfün böylesi saatler ilerledi ve içerideki tiyatro salonunda bu genç abilerin toplantısı başladı .

ülkemin geleceğini gördüm . uğur mumcu'nun aziz nesin'in kendini yerden yere vurup anlatmaya çalıştığı gerçekleri gördüm orada . geldiğimiz durumu gördüm , meğerse benim çağdaş dediğim ülkem sadece görmek istediğim ve çevremdem ibaretmiş bunu anladım . o salona girip çıkan militanları gördükçe kan ağladı içim .

bırakın toplumu laikliğe,sanata,bilime götürmeyi ; birileri birkaç sapkın düşüncenin peşinde ''nasıl biraz daha araplara benzeriz '' diye toplantı yapıp çalışıyor resmen , yazıklar olsun .

edit : bunlarla ortak noktamız recep tayyip erdoğan 'ı sevmemekmiş , yeni öğrendim . bu bende herhangi olumlu bir etki yarattı mı ? hayır.
  • yılbaşı (1 ocak - olay: takvimin bir yıl ilerlemesi) ile noeli (kiliseden kiliseye değişmekle birlikte: 25 aralık, 6 ocak, 7 ocak ya da 19 ocak günlerinden biri - olay:isa'nın doğum günü) karıştırmış topluluk.

yıl bitmiş eğleniyoruz, sana ne? ayrıca noel'i kutlasak ne olur? sen abdullah'ın emine'yle seviştiği geceyi* kutlarken laf ediyor muyuz?

ispikleyene not: aman müslüman dedektörlerinin ayarlarını seviyim senin, tüm düğmeleri sonuna kadar açmışsın. bak bakalım niye demişim? sen dine onu bunu sok birşey olmasın, ben hayatıma yılbaşı kutlaması sokayım iman elden gitsin. agd (internet domain ismi de cuk oturmuş bu arada) regaip kutlamamış diyorsan, o da burada.
  • kafaları her daim güzel, noel baba bıçaklayan abiler. sorsan demograsiii diye ulurlar o da ayrı mevzu. kendileri edeb ya hu demişler pankartlarında, ben de onlara oha ya hu diyorum
  • (bkz: agd)
  • milli gençlik vakfı yerine kurulmuştur. milli görüşe bağlıdır.
hesabın var mı? giriş yap