şükela:  tümü | bugün
  • aziz yıldırım sevdalısı yeni tribün grubu. kadıköy'deki sivas maçı sonrası migros tribününde yaşanan olayların ve birdenbire ortaya çıkan kombine kartların sahipleri.
  • okul açık tibünleri "vura vura vura! kıra kıra kıra!" diye inlerken davul çalarak saçma sapan ses bastırmaya çalışan grup. migros tribününde izlenen maçları rezil ederler. aklı olan türk telekom tribününde izlesin maçı. mümkünse c blok taraflarında.
  • (bkz: #41211817)
  • liderleri ile birlikte 2013 aralığında bir basket maçında aldıkları yara tribün camiası tarafından unutulmayacak aziz yıldırım destekçisi taraftar grubu.

bir insan evladı da dememiş ki madem karşımızda gfb diye bir grup var , biz neden farklı bir isim koymuyoruz ?
  • tribün özürlüsü tribün gurubu.
    not: bu saatte eski fb tribününü izleyip, hüzünlenip girdim bu entryi.
  • aziz yıldırım yalayıcısı satılmış gruptur. aziz destekli aldıkları o bedava biletlerle salak salak tepinmekten başka da bi bok yapmazlar. yaptıkları tribüncülük rezaletin bile daha alt kademesindedir. tecrübesizlik değil yani basbaya leş gibi tribün yapıyorlar. ne bir düzen ne bir senkron var.

gfb'yi sevmiyorum sizi daha da çok sevmiyorum ulan!
  • top rakipteyken ıslıklamanın pek bir olayı yok gençler.

hakem hatalı karar verdiğinde yüklenin kafi.

maçı kazandığımız garanti olmadan, fenerbahçem benim yapmıyoruz. sarı lacivert şampiyon fener yapmıyoruz.

her saniyesi önemli bir maç.

biz faul atarken pota arkasında apaçilik yapmıyoruz. hoplamıyor zıplamıyoruz. el çırpmalı tezatuhat yapmıyoruz.
  • azalarak bitsin abi, yeter lan. tribün bilmiyorsunuz. size yakın olan bloktayım yaptığınız tezahüratları ben duymuyorum. yapacağınız en iyi şey rakip hücum yaparken ıslık çalmak. gerisini okul açık halleder ;)
    (bkz: unifeb)
    (bkz: gfb)
  • nani'ye farklı bir açıdan bakan taraftar grubu.

https://twitter.com/…zete/status/618106698016931840