şükela:  tümü | bugün
  • bu aralar sosyal medyada bol bol gördüğüm tamlama.
    40 yaşındayım.
    bir tane örneğini görmedim.
    mesela umreye diye çıkıp,soluğu ukrayna da alan bir çevrede yaşıyorum.
    elit ekşici tek dostum yok.
    25 senedir kahveye giderim.
    tribün kovalarım.
    bu irfana rastlamadım.
    bilen duyan görenler anlatsın hele.
    cahil kalmayalım.
  • (bkz: yunus emre)
  • huhucu çomar tayfaya kültür-sanat işportacılığı yapan birtakım yarı-okumuş cahil zibidinin diline pelesenk olan büyük yalanlardan biri. bunu yakıştırdıkları insan paçavraları sokaktaki sıradan yobazdan çocuk tecavüzcüsüne, hırsız elebaşından ali ismail'e son tekmeyi atan alçağa kadar nice orospu çocuğunu kapsıyor.

anadolu irfanının cisimleşmiş hali için tıklayınız.
  • bu gün cuma hutbesinde de değinilen kıymeti kendinden menkul hiç bir anlam ifade etmeyen boş beleş bir kavram. sanırım cehaleti ve görgüsüzlüğü nasıl övebiliriz vasatı nasıl kutsallaştırıp millete bir değermiş gibi yaslarız diye düşünürken icat edilmiş bir kavram.

manisa da öldürülen 4 yaşındaki ırmak ın katili bütün mahalleli tarafından savunulurken, neredeydi bu irfan. leyla da, eylül de?

bunun gibi, komşusu, ailesi, yakın akrabası tarafından tecavüz edilip öldürülmüş 10 yaş altı 50 tane daha çocuk adı yazarım kızlı erkekli, son 5-10 senede olan. bunlar sadece duyabildiklerimiz ya duyamadıklarımız.

özetle yoktur böyle bir irfan mirfan sadece kendilerini iyi hissetmek için uydurmuşlar.
  • ether gibi var oldugu sanilan ama olmayan hede