şükela:  tümü | bugün soru sor
7 entry daha
  • eski halini bilmem hatta oturup yemişliğim de yok ama "regular" mantısını birkaç defa alıp evde haşlayıp yedim ve sonuçtan oldukça memnun kaldım. kilosu 10 lira olan mantı(?) da yedim 25-30 arası değişen fabrikasyon "ev yapımı" mantılardan da yedim ama bence buradaki mantı daha başarılı kesinlikle. ha ona göre de fiyatı biraz daha tuzlu, standart mantının kilosu 43 lira ama porsiyonu 200-250 gramdan düşünsek 8-10 lira yapıyor ki bence bu oldukça makul bir fiyat hala.

    yediğim en iyi mantı mı? tabii ki değil bu fiyata daha iyisini de beklememek lazım.