şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: got hesabi)
 • anadolu anonim türk sigorta şirketi.

  http://www.anadolusigorta.com.tr/

  (bkz: is bankasi istirakleri)
 • 1986 -1998 yillari arasinda tam 12 yil, ortalama bir prim tutarini her ay yatirdigimiz, 1998 yilinda policeyi sonlandirip, birikmis toplam 52 milyon liramizla eve 37 ekran bir adet televizyon almamizi saglamis dua edilesi sigorta firmasi.
 • biten kaskomu iptal ettirmeme rağmen parasını sormadan soruşturmadan cart diye kredi kartımdan çeken akabinde de iade etmeyen, kredi kartından çekmek için imzaya ihtiyaç duymayan ama iade için imzaya ihtiyaç duyan ilginç politikaları uygulayan şirket. hayır iptal belgesini yolluyosun da be adam niye iade etmiyosun kredi kartına sorusuna da "imzalı dilekçe ile başvurmamışsınız ama siiiz" yanıtını alınca iyice bi çileden çıkarttılar insanı. hayat sigortasında da 11 yıl yüksek sayılabilecek primler ödedikten sonra 1998 yılında ya 100 milyon alabilirsiniz ya 3 milyon maaş bağlar artırmayız ya 2 milyon maaş bağlar yılda bir atırırız ya da yarısını çekip yarısını da ayda 1 milyon maaş bağlayabiliriz çoktan seçmeli saçmalamalarını da bize sunabilmiş bir şirketti kendileri ama insan akıllanmayınca hatasını tekrarlayabiliyor işte...
 • (bkz: allah korusun)
  (bkz: somurge)
  (bkz: kole)
  (bkz: tuzak)
  (bkz: borc)
  (bkz: yalan)
  (bkz: prim)
  (bkz: kredi karti)
  (bkz: yalan)
  (bkz: police)
  (bkz: kazik)
  (bkz: faiz)
 • (bkz: dr. sigorta)
 • babamın 70li yıllarında başlarında hayat sigortası yaptırıp, pişman olduğu sigorta. çalıştığı yere gelip, kendisini ikna eden anadolu elemanına hayat sigortası yaptırır. bir süre aylık primleri yatırır. günlerden birgün baba işte iken eve bir zarf gelir, anne zarfı açmaz. daha doğrusu açmayacağı tutar. akşam zarf açılır, içinde filan filan tarihte sigorta yaptıran sayın filanca (babam) geçirdiği bir kazadan ötürü ölmüştür, gerekli işlemlerin yapılması... gibisinden birşeyler yazar. iyi ki anne zarfı açmamıştır, büyük bir şokun kıyısından dönülmüştür. anadolu sigorta'ya elveda denir. yatırılmış pirimleri geri de ödemez malum şirket.
 • radyo reklamlarında ota boka maksimum hizmet sigortaciligi diyen şirket.
 • 6 yıldır arabamı kaskoladığım, birkaç gün önce geçirdiğim kazada verdikleri hizmetler ( şehrin 60 km uzağına çekici, taksi gönderme, ikame araç temini ) ve oluşan maddi hasar için ödedikleri parayla neredeyse 10-15 yıllık prim ücreti kadar geri ödeme yapan, sigorta olayının gereksizliğine olan inancımı tümüyle silip atan şirkettir.
 • dün yolda kalan arabamı servise kadar getiren, arabamdaki insanları bi taksiyle evimin önüne kadar getiren, beni çanakkalede bi otelde ağırlayan, tek telefonla her işimi halledip benim sağ salim evime gelmeme vesile olan pek şahane sigorta şirketi..

  dur mail atayım teşekkür edeyim onlara ben dur dur..