şükela:  tümü | bugün
  • 2008 yılında 40. yılını kutlayacagimiz fakülte.
  • eczacılık fakulteleri arasında en kolay eczacılık fakültesi olduğu iddia edilir.(bkz: ben böyle duydum)
  • 2011-2012 yaz okulunda hangi dersleri açacağını öğrenmem gereken fakültedir.

bi buldurun la, valla çok lazım.

edit:sakar kiz candy sağolsun :))
  • türkiye'de eczacılık alanının en iyi laboratuvarlarına ve eğitim imkanlarına sahip olan kurum.

aynı zamanda ilk akredite olmuş eczacılık fakültelerinden de bir tanesidir. bilimsel yayın sayısı ve araştırmalar konusunda ise genellikle diğer eczacılık fakültelerine açık ara fark atmaktadır.

kemal hüsnü can başer gibi duayenler emekli olmuş olsa da hala türkiye'nin alanında çok önemli bilim insanları buradadır.
  • 4 yıldır öğrencisi olduğum fakültedir.kısmetse bu sene mezun olacağım.fakülteden bahsetmek gerekirse yunus emre kampüsünde, adı bizim fakülteden gelen eczacılık girişinin hemen ilerisindedir.fakültenin gerek hocaları olsun gerek çalışanları olsun öğrenci yanlısı insanlardır, tabi birkaç tane istisna da var.zannımca türkiye'deki en kolay eczacılık fakültelerinden biridir.laboratuvarları gerçekten kalitelidir, kişi başına neredeyse 1 mikroskop düşüyordu.ayrıca türkiye'deki akreditasyon belgesi olan sayılı eczacılık fakültelerinden biridir.içinde bulunduğu kampüs zaten anlatmaya bile gerek yok.bu arada biyokimya hocamız zerrin saltan'a da bize biyokimyanın ne kadar zor olabileceğini gösterdiği için teşekkürler