şükela:  tümü | bugün
 • arkadaşlar öncelikle böyle götlü mötlü ifadeler inanın beni kendimden utandırıyor. dolayısıyla bu noktada, bu yazıya denk gelmiş siz muhterem sözlük yazarlarından özür dilemem gerekiyor. zira okumaya katlanabilecek olanlar varsa eğer göreceklerdir ki, mevzubahis bu yazı cidden rezil argümanlar içermekte.

  bu paragrafta anal seks olayına tekrar bir parantez açmam gerektiğinin bilincindeyim. ömrü hayatım boyunca asla kabul edemediğim bir tatmin biçimi bu. ulan şu yaşıma geldim, bir kez bile istek duymadım anal sekse be. bok gibi bir olayı bile bile hala nasıl olurda anal seks işlevini gerçekleştirmek isterler, inanın aklım almıyor arkadaşlar. ben hiç seks yapmadım zaten lakin anal seksin ne derece pis bir şey olduğunu arkadaşlarım vasıtasıyla öğreniyorum. zeten arkadaşlarım anlatmasa bile aklı başında her insan evladının idrak edebileceği gibi, bu konunun kepazeliği şükür ki anlıyorum. fikrim var yani. ben elitist, ben hümanist ne bileyim ben müspet bir insanım. anal seks gibi hilkate ve doğaya aykırı ilkel bir seks türünün benim hayat felsefemde asla yeri yoktur. ailemden aldığım terbiye buna kesinlikle izin vermez zaten. neyse...

  anal seks öncesi, amına koyim sanki kalite kontrol yapıyormuşcasına, kadının götünün kokup kokmadığını test eden dalyaraktır bu. ve eğer kokladığı göt kokuyorsa anal seksten hatta seksten vazgeçeceğini iddia eden bir garip dürzüdür de aynı zamanda.

  ne yazık ki böyle bir arkadaşım var benim. bolca zina yapmış ve bolca anal seks yapıp, bolca göt koklamış. tüm bu kötü tecrübelerinden sonra anal sekse tabi tutacağı kadının götünün muhakkak koklanması gerektiğine karar vermiş. zira bok kokusu nedeniyle seksten, hatta hayattan dahi soğumaya gidecek bir yolun başlangıcına girmek üzereymiş neredeyse.

  şimdi arkadaşlar hangi göt kokmaz? bana bunun cevabını verin. çıldıracağım amk. :( anasını satayım ordan bir kere bok çıkıyor. ne kadar yıkarsan yıka kokar. ne sanıyor insanlar ya? kim lan bunlar? oranın koklanması demek, kaşınmak demektir bikere. o kokuyu aldığı halde anal seks yapanları bir kenara bırakırsak, götü koklamak bile başlı başına kadına yapılmış bir saygısızlıktır. kadınlar buna izin verecek mi? soruyorum onlara? verecek misiniz?

  bunu anal seksten soğuyun diye anlatıyorum arkadaşlar. göt organı sıçmak için vardır. ulan allah belanızı versin kaç kez söyledim şunu ya. ha illa anal seks yapacağım diyorsanız, kadının götünü koklamak suretiyle ona saygısızlık yapmayın bari ibneler. burnunuzu tıkayın ve boğulun bok çukurunda. kadınlar da götlerini koklatmasınlar. yıkasınlar oralarını. anal seks hele hiç yaptırtmasınlar. açık konuşacağım; gözümde her ne şart altında olursa olsun, anal yapanlar da yaptıranlar da adam değildirler. net yani. akıllı olun!

  sevgiyle kalın!
 • -hacı domalttım hatunu şöyle yatağa, arkası kabak çiçeği gibi açıldı böyle..
  + eee, sonra?
  -ellerimle açdım lopları ikiyana, eğdim kafayı derince bir kokladım..
  +oğğş, nasıl kokuyordu abi?
  - bok kokuyordu amk!
 • (bkz: hmpfs)
 • az evvel, bu rezil kontrol biçimini hayat felsefesi edinmiş arkadaşıma telefon vasıtasıyla ulaşarak, o kokuyu tekrar tekrar anlatmasını istedim. "ulan siktirgit şu an yemek yiyorum" dedi ve suratıma telefonu kapattı. çok da sikimdeydi sanki.