şükela:  tümü | bugün
  • anal sex improvizasyondur, sikintinin yarattigi bir siyirma eylemidir, gecmisin karanliginda bir yokolush, evrime karsi cikishdir, ne oldum deil ne olacam in onculu, decadenzlikin in artcilidir, normal birleshmede basarisiz olmush bireyler icin yeni bir umud kapisi, neden ustinsan olamayip neden usthayvan oldugumuzu belirleyen icgudu
  • kızımız bakiredir ve öyle kalmak istiyordur ama aynı zamanda erkeğini memnun etmek için yanıp tutuşuyordur.
  • "bozarsan parasını verir diktirirsin" lafını duyunca sinirlenir dön kardeşim dersin. sonra pişman olursun ama olan olmuştur.
    bu arada aklıma geldi; ismi lazım değil bi arkadaş ne zaman küçük su dökmeye tuvalete girse erekte olur. çünkü sevgilisiyle laf aramızda hep anal seksi tercih ederler. (bkz: smiley koymak istiyorum)
  • bekaretin tabu oldugu ulkelerde cinsellikle kulaktan dolma bilgilere we bir kac dergi sayfasinda gordugu fotograflarin kafalarinda biraktigi soru i$aretleri e$liginde tani$an genclerin erkek olaninda "bekaretini bozarsam ustume kalir" bayan olaninda "bekaretim bozulursa babam/abim beni oldurur" gibi du$uncelerin olu$masi sonucunda cinsel birle$me arzusuyla yanip tutu$an bedenlerini bir araya getirme cabalarina kattiklari boyutlardan birisidir.ulkemizde uzun yillar boyunca "surtunme ile hamile kalinirmi" gibi polemiklerin surmu$ oldugunu du$unursek bu cinsel birle$me $eklininde kabul gormesi/normal kar$ilanmasi oldukca uzun zaman alacaga benzer.
    (bkz: bekaret bozulmasin diye gotten vermek)
  • gaylerin anal sexi tercih etmesinin sebebi erkeklerin prostatin ic taraftan (anal yollarla) uyarilmasiyla bo$alabilme ozelliklerinin olmasidir*.
  • aslinda konu galiba kadin vucudundaki "penis" girebilen delik sayisi ile ilgili. yani "homo sapiens" denen turun di$i mensuplarinda 3 adet penis sokulabilecek delik var. biz de bunlarin hepsini literature almi$iz, pe$inden gidiyoruz. (vajinal, anal ve oral)
    mesela insanlarin burun delikleri buyuk olsa, oraya da sokup ona da "x sex" diyecektik, merak edip yapacaktik. ya da ne bileyim gobek delikleri biraz daha derin ve geni$ olsa, onu da yapardik. yani hadise "dot" degil "delik"... (bkz: available hole theory)
    cok doyumsuz turuz biz coookkkk!!!
    ke$ke lama olsaydim.
  • bok olmasida bir sebeptir.
    - bok mu var anal sex istiosun?
    - bok var!
  • küçük bir değişiklik,büyük bir mutluluktur sözünün doğruluk payını test etmek için..
  • aslinda oral seksle pek de farki olmayan seks cesidi. vajina varken neden agiz tercih ediliyorsa o yuzden anus de tercih edilebilir aslinda. eger vucutta baska bi delik olsa o da tercih edilecekti. anal seksin en onemli tercih edilme sebebi insanin maymun istahli olma durumudur. hic sex yapmamis insan vajina hasretiyle yanar tutusur, bu eylemden sikilinca oral seks icin yanar tutusur, e bu da sikinca burun icin yanip tutusacak degil ya anus icin yanar tutusur. tabi bu teori maymun istahli insanlar icin gecerlidir. anusden de sikilinca ise ibne olur cikar basimiza. en iyisi elindekiyle yetinmeyi bilmek.
  • korunmasız içeri boşalma merakı.