• aslinda konu galiba kadin vucudundaki "penis" girebilen delik sayisi ile ilgili. yani "homo sapiens" denen turun di$i mensuplarinda 3 adet penis sokulabilecek delik var. biz de bunlarin hepsini literature almi$iz, pe$inden gidiyoruz. (vajinal, anal ve oral)
    mesela insanlarin burun delikleri buyuk olsa, oraya da sokup ona da "x sex" diyecektik, merak edip yapacaktik. ya da ne bileyim gobek delikleri biraz daha derin ve geni$ olsa, onu da yapardik. yani hadise "dot" degil "delik"... (bkz: available hole theory)
    cok doyumsuz turuz biz coookkkk!!!
    ke$ke lama olsaydim.
  • korunmasız içeri boşalma merakı.
  • kızımız bakiredir ve öyle kalmak istiyordur ama aynı zamanda erkeğini memnun etmek için yanıp tutuşuyordur.
  • aslinda oral seksle pek de farki olmayan seks cesidi. vajina varken neden agiz tercih ediliyorsa o yuzden anus de tercih edilebilir aslinda. eger vucutta baska bi delik olsa o da tercih edilecekti. anal seksin en onemli tercih edilme sebebi insanin maymun istahli olma durumudur. hic sex yapmamis insan vajina hasretiyle yanar tutusur, bu eylemden sikilinca oral seks icin yanar tutusur, e bu da sikinca burun icin yanip tutusacak degil ya anus icin yanar tutusur. tabi bu teori maymun istahli insanlar icin gecerlidir. anusden de sikilinca ise ibne olur cikar basimiza. en iyisi elindekiyle yetinmeyi bilmek.
  • gaylerin anal sexi tercih etmesinin sebebi erkeklerin prostatin ic taraftan (anal yollarla) uyarilmasiyla bo$alabilme ozelliklerinin olmasidir*.
  • bazen imkansızlıklardır. (bkz: kloak)
  • küçük bir değişiklik,büyük bir mutluluktur sözünün doğruluk payını test etmek için..
  • bir keresinde, erkeklerin anal seksi tercih etme nedenlerinin aslinda hepsinin içinde var olan oglancilik aski oldugunu duymustum... hayir, gizlice bok atmaya calismiyorum; bir sohbette duydugumu söylüyorum... sanirim konu da, gerçek askin sadece 2 erkek arasinda yasanabileceginden falan cikmisti... ya sahi, benim bu sohbette ne isim vardi acaba? hmmm hmmm... kadinlarin tercih nedenleri hakkinda ilgimi çeken bisii duymadim; duyarsam, çekinmem, onu da yazarim...
  • 1- bekaret problemi yok
    2- gebe kalma derdi yok
    3- adet günlerinde ara verme derdi yok
    4- küçük çüklüler bile karşısındaki kadını tatmin edebilir
    5- kabızlık problemine iyi gelir
    6- kadınları en çekici yapan şeye sahip olma duygusu
  • partnerin ameliyatsiz bir transseksuel olmasi tek basina yeterlidir.
hesabın var mı? giriş yap