şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kanal d'nin yeni sezonda başlayacak dizisi. 80'lerde geçen dizinin başrollerinde hazar ergüçlü ve okan yalabık'ın olduğu söyleniyor.

  edit: kanal de'da* değil atv'da yayınlanıyormuş.
 • okan yalabık'ın uzun süre sonra ekrana döneceği dönem dizisi. yapımcı şirket ay yapım...

  ekim ayında ekrana gelecek ve kanal d'de yayınlanacak komedi dizisinde okan yalabık bir polisi canlandıracak. dizini yönetmeni ise mehmet ada öztekin.

  ayrıntılı bilgi isteyen için hürriyet
 • adı hafiften garip olsada oyuncu kadrosuna bakarak güzel bir şeylerin ortaya çıkacağını inandığım dizi.

  edit: dizinin ismi garip demişim ama yanılmışım. izledikten sonra gayet konusuna uygun dikkat çekici bir isim bulduklarını düşünüyorum. ayrıca işlediği konu bakımından alışılmışın dışında farklı bir tarz. senaryo ve oyunculuklar süper, daha da güzelleşeceğe benziyor. buradan metin akdülger ve hazar ergüçlü'ye de selam olsun çok iyi rol kesiyorlar.
 • kadro güzelmiş , doğru güne koyarlarsa tutar bu dizi
 • okan yalabık'ın, yeteneksiz oyuncularla partner yapılmasının düşüncesi bile ürkütücü. hazar ergüçlü'ye gelene kadar, yok muydu şöyle daha yetenekli, daha tarz bir kadın oyuncu? madem bu işler böyle yürüyor, darısı haluk bilginer ve ayşecan tatari'nin başına. nejat işler'le serenay sarıkaya da olabilir bak. ya da çetin tekindor'la pelin karahan. nasıl uyum değil mi?

  eğer hâlâ casting aşamasındaysalar hiçbir şey için geç değil. algı eke, komik ve rahat tavırlarıyla o diziye yakışırdı.
  özge özpirinççi, aşk yeniden'e devam etmek isteyecektir. ama okan yalabık'la uyum sağlayabilirdi. saadet ışıl aksoy, yine makbul bir oyuncu. tek sorun yüzünün komediye yakışmaması. başka türde olsa izlenebilirlerdi.

  ayrıca filiz ahmet, meral okay'a senaryo değiştirecek kadar ekran kimyası oluşturduğu oyuncu. bu ikiliyi 21. yüzyılda geçen bir dizide izlemek çok ilginç olurdu. balkanlardaki seyirci kitlesi bu ikiliye ölüp bitiyordu. kısacası çoğu okan yalabık hayranı onu, medcezir oyuncusuyla yakıştıramayacaktır.

  umarım proje iptal olmaz ve okan yalabık'ın yalnızca sesine değil, görüntüsüne de maruz kalırız. son trt dizisini saymazsak şubat 2013'ten beri onun eksikliğini hissediyoruz.
 • ilk tanıtımı yayınlanmış dizi.

  kadroda adı geçen ama burada göremediğimiz okan yalabık'ı dört gözle bekliyoruz.

  elini çabuk tut atv.
 • tanıtımı biraz geç kaldı sanırım
 • 1970'li yılları ekrana getirecek olan dizi. sinem kobal, 70'li yıllarda üniversite öğrencisi zeliha adında genç bir anneyi, hazar ergüçlü kader adında bir anneyi ve okan yalabık da bir polisi canlandıracak.
 • ikinci fragmanında okan yalabık'ın 1 dakika 20 saniye boyunca seyirciyi yerle bir ettiği dizi.

  teşekkürler okan yalabık.

  teşekkürler ay yapım.

  yolunuz açık olsun.
 • okan yalabıklı fragman da geldi
  https://www.youtube.com/watch?v=f_qysglzdgw