şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dijital pazarlama uzmanlarına eğitim veren bir akademi, sağlam eğitmenler var ve müfredatları uygulamalı eğitimle sunuyorlar.
  https://analyticsakademi.com/
 • bugün itibariyle dijital pazarlama uzmanlığı sertifika programı derslerini tamamladığım eğitim şirketidir. açıkçası gitmeden önce tereddütlerim vardı. acaba gideyim mi, bir şey katar mı, yoksa bildiklerimi tekrar mı ederim vs. diye düşünüyordum. zira önüne gelenin eğitim şirketi açtığı, eğitimci olduğu bir memlekette bu sorular aklına geliyor insanın doğal olarak. ancak tereddütlerimi boşa çıkardılar. kesinlikle iyi bir eğitim kurumu olduğunu deneyerek görmüş oldum.

  360 dijital pazarlama, google ads, sosyal medya reklamcılığı, seo, remarketing, google analytics, google tag manager, google optimize gibi birçok dijital pazarlama alanında alanında donanımlı hocalardan eğitim almak, onlarla tanışmak benim için gerçekten çok değerliydi.

  birçok eğitim kurumunun birkaç saate sığdırmaya çalıştığı konuları, hakkını vererek, uygulamalı, tekrar dersli, ödevli olarak yoğun emekle anlatmaya çalıştıklarını da tecrübe ettim. özetle bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için, kesinlikle tavsiye edeceğim eğitim kurumudur. başta kurucularından burkay yapağcıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

  dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi sertifika programı
  ankara dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi sertifika programı