şükela:  tümü | bugün
 • muhabirin gayet güzel haber aktarırken durduk yere "anam coştu lan bunlar" demesinin son derece anlamsız, ve bu yüzden süper komik olduğu videonun başlığı. ahahah...
 • (bkz: burcu benek)
 • (bkz: ver coşkuyu)
 • ve şimdi anlaşılıyor ki muhabirimiz bant kaydı yapıldığını sanmaktadır. cümlede bir an takılınca gürültüden rahatsız olduğundan içini boşaltmıştır, nasıl olsa haberi birazdan baştan okuyacağım düşüncesiyle.
 • çok doğal söylendiği için bizi yarmış cümle.* prova yaparken yayına girmesi daha iyi olmuş zira haberi doğal değil de uygun vücut diline bürünerek ezberlenmiş bir şekilde verdikleri şimdi daha net görülebiliyor. "geçen yıl deprem ve tsunami..." diye başlayan cümlesine fazla kasarak ve yüzünü titreterek düzgün girmemesinden böyle bir sonuç çıkacağı belli oluyor aslında. arkadaki coşanlar yüzünden kendi sesini duymadığından böyle bir tepki verdi büyük ihtimalle. ama akabinde kulaklığını kulağının adeta içine sokmaya çalışması esnasında kızın suratı çok sevimli bir hale büründü ya o bambaşkaydı. youtube yorumlarındaki "kız tam bir at hırsızı" yakıştırması da ayrı bir yaklaşım tabi. stüdyodaki adamın kaş göz hareketleri ve olayı kapatmaya çalışmaları da dahil olmak üzere komple eğlencelidir.
 • muhabire terfi ettiriyor bu cümle. burcu benek şu sıralarda trt çiftliğinde hüküm sürüyor. ben de en yakın canlı yayında savuracağım, bakalım bana ne getirecek.
 • şu yılbaşı arefesinde yeniden ekranlarda görmek istediğimiz efsanevi replik. aynı doğallığı yakalayamazlar tabi ki. belki burcu yakalar ama diğer spiker arkadaşın aynı tepkiyi verebileceğini hiç sanmıyorum.
 • taksim'de yeni yıl kutlamalarıyla ilgili haber yapan hanım hanımcık görünümlü sky türk muhabiri hanım kızımızın sarf ettiği cümledir.

  ancorman - mutlu akşamlar, sky türk 20.00 haberleriyle karşınızdayız. yeni yıl kutlamalarında her zaman olduğu gibi istanbul'da taksim yine hareketli. bu akşam çeşitli konserler ve kutlamalar yapılacak. ayrıntıları taksim meydanı'nda bulunan arkadaşımız burcu benek'ten alacağız. burcu seni izliyoruz?

  burcu - sabah bayram coşkusuyla başlayan gün şimdi de yeni yıl heyecanıyla devam ediyor. taksim meydanı yüzlerce insanla doldu. ve heyecan dorukta. heyecanın adresi her yıl olduğu gibi bu gün de taksim. yüzlerce insan burada, ellerinde meşalelerle 2007 yılını bekliyor. geçen yıl deprem ve tsunami...

  anam coştu lan bunlar!!!!

  ancorman - eee gördüğünüz gibi arkadaşımız burcu benek iyice havaya girmiş durumda... taksim'de kutlamalar devam ediyor. tabii gece yarısına doğru özellikle kutlamaların coşkusunun artması da bekleniyor.

  (bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)