şükela:  tümü | bugün
 • vatan gazetesinin haberine göre trt'de yayına girecek yeni dizi. "ee ne var bunda?" demeyin, çok şey var zira. başrollerinde ahmet çakar ve erman toroğlu yer alacakmış! yıllardır düşündüğüm bu projeyi trt'nin gerçekleştirmesi ise apayrı incelenmesi gereken bir konu olduğu için diziye geri dönüyorum.

  habere göre dizide ahmet çakar plastik cerrah'ı canlandıracakmış. ama öyle christian troy gibi değil, tam bir aile babası. erman toroğlu'nun rolünü aynen kopyalıyorum: "erman toroğlu ise cemil kurban adlı bir ciğerciyi canlandırıyor. kurban, maddi durumu çok yerinde, yarı cahil, küstah, patavatsız, sonradan görme, hafif şovenist ama komik ve sempatik bir karakter. çapkın olmasına rağmen karısından çok korkuyor. ve sık sık yakalandığı halde çapkınlıklarını ustalıkla inkar ediyor." erman toroğlu'na bu rolü uygun gören kişiyi merak ediyorum daha sonra. bulup karşılıklı rakı içmek istiyorum. geyik birisi gibi çünkü.

  sabırsızlıkla bu diziyi bekliyorum artık. hayattaki tek beklentim bu diziyi izlemek olacak. erman toroğlu'nun şansal'sız performası biraz düşündürse de rolüne çok çabuk uyum sağlayacağını ve altından kalkacağını düşünüyorum. ahmet çakar her türlü mesleği olan doktorluğu yapar zaten. bi iki de ayar verdi mi oh oh. ben "hipokrat doktor değil!" diye bir replik bekliyorum. yazarların aklına gelmediyse eklesinler bu dediğimi güzel olur.

  kaynak:http://haber.gazetevatan.com/…d=256577&categoryid=8
 • erman toroğlu şovenist bir karakter olacakmış, e yakındır artık mehmet ali erbil'i sosyalist bir manav, fatih ürek'i de proleter enternasyonal bir pamuk şeker satıcısı olarak yardımcı rollerde görmemiz.

  (bkz: şovenist)
 • ikisi de uzun yıllardır çeşitli mecralarda sergiledikleri oyunculuk tecrübelerini konuştururlarsa, buradan çıkıp emmy ödüllerine bile aday olabilecek olan dizidir.

  hangi dizide var böyle tecrübeli oyuncular?
 • araba arkasına yazılamayacak sloganlardan.
 • (bkz: gorki)
hesabın var mı? giriş yap