şükela:  tümü | bugün
  • bir iddia. kimi evet daha güzel yapıyor derken kimi yok öyle şey demektedir.

geniş randomize klinik çalışmalara ihtiyaç duyulmaktadır.
  • sadece ananas değil özellikle bir çok meyve tadı etkiliyor. bir tanıdıktan bilmiyorum. böyle şeylerle işim olmaz.
  • yoğun miktarda tüketilen bir meyve sanırım aroma olarak geri dönebiliyor.
  • anasondur o ananas olsa yerinde duramazsın.

ayrıca konuya bir açıklık getirelim.

buğday çimi, tarçın, limon, nane ve maydanoz gibi besinler, sperminizin tadını iyileştirir. ananas, kivi, yaban mersini gibi doğal şekerler için de aynısı geçerli.

spermin tadını kötü etkileyen unsurlar ise:
    sigara, alkol, yüksek miktarda kafein, süt(evet sağlığa yararlı ancak tadı için kötü), fast food(kimyasal sebepler)

nerden mi biliyorum? ahanda kaynak
  • açık olmak gerekirse kadınların sperm yutmaktan haz duyduğu ilişkilerde çok net bilinen bir gerçektir. bununla ilgili bir çok araştırma ve kaynak vardır şimdi bulup ekleyemeyeceğim. merak eden bulur nasılsa.

ez cümle; partnerinin sperm yutmayı sevdiğini bilen düşünceli erkek, ananas, ıhlamur, nane tüketimine özen gösterir. spermin tadını kötü etkileyenlerse, kırmızı et, baharatlar, çay, ambalajlı abur cubur yemek, sarımsak, soğan, kötü yağlı yiyecekler, kahve ve genel olarak sağlıksız beslenmedir. ex partnerimin yorumlarından biliyorum.

neyse daha fazla detaya girmeyeyim de başlığı görünce bilgilendirme amaçlı yazayım dedim.