şükela:  tümü | bugün
  • eskiden duysam, hadi lan oradan, bir kadın bile bu kadar gerizekalı olamaz, diyeceğim ama gerçek olduğunu gördükten sonra kadınlardan bir kez daha tiksinmeme neden olan kızdır.

bu varoş kafalı kız, yine varoş kafalı anasından "kocanın para biriktirmesine izin verme, cebinde para bollaştıkça evde masraf çıkar, kavga çıkar, sorun çıkar o parayı harcattır, yoksa erkeğin cebinde para bollaşınca başka karılara gider, senin üzerine gül koklar," öğüdü alır ve bir de bunu gerçekten uygular.

akıllı olun bebeler.

kazandığınız parayı karınıza göstermeyin, saklayın, kaçırın.
    karınıza aşık olmayın, onları sevmeyin.
    karınızı sadece kuluçka makinesi, ev hizmetçisi ve bebek bakıcısı olarak görün.

hayatta mutlu olmak için ne yapmamız gerekiyormuş, tekrar edelim:
    -karımızı sevmeyeceğiz
    -karımızın annesini sevmeyeceğiz.
    -kendi annemizi de sevmeyeceğiz.
    -kız kardeşimiz varsa ondan da tiksineceğiz.
    -yanlışlıkla kız çocuğu sahibi olmuşsak, onu bu kancıklardan biri olmaması için dikkatle yetiştireceğiz. yetiştiremezsek onu da sevmeyeceğiz.
    -kadınları mutlu etmek için çaba göstermeyeceğiz.
    -kadınları sadece "handle" edeceğiz. idare edeceğiz ve yönteceğiz. sessleri kesilsin diye çiçek alacağız, sikmizin keyfi için güzel sözler söyleyeceğiz ama onlara asla sırlarımızı söylemeyeceğiz, onları sevmeyeceğiz, onları hayatımızda önemli rollere oturtmayacağız.

bunları yapan erkek mutlu olur.

yapmayan da varoş anasından öğüt alan varoş kızların köpeği olur.

"ben eğitimli kızım, ben mükemmel kızım, ben kocama hiç öyle davranmıyorum, sen hep kötü örneklerle karşılaşmışsın," diye mesaj atıp kafamı sikmeye kalkışacak talihsiz sözlük bebelerini cesaretleri nedeniyle şimdiden tebrik ediyorum.
  • net tanım: bok gibi öğüt almış kızdır.