• her şeyimiz tamdı da bir bu eksikti sanki. ülke iyice yobazlar toplumuna döndü. rezalet puanım 10/10.
  • bana kalırsa doğru bir çalışma. bu ülkede muhafazakar aile çok fazla. ve bu aileler çocuklarını dini eğitim alması için cemaatlerin kucağına atmaktan çekinmiyor. cemaat, tarikat adı altında kendine köle arayan, dini yalan yanlış öğreten ve dini kullanan maymunlar yerine devlet eliyle yapılması bana göre daha doğru.

fakat zorunlu olmaması, tercihe yönelik olması şart.
  • bence ana sınıfı geç.
    doğrudan anasının amında başlanmalı.
  • 4 yaşında kuran okumayı öğrendim.
    6 yaşında hafızlığa başladım.
    8 yaşında koyu muhafazakar bir özel ilkokula gittim.
    14 yaşında muhafazakar bir özel erkek lisesine gittim.
    18 yaşında cübbe şalvar sarık sakal kombinasyonuyla medreseye başladım.
    22 yaşından beri ateistim...
  • okullarda din eğitimi tamamen yanlış ve ciddi bir sorun zaten. topluma uyum sağlama, hoşgörü ve anlayış için dinler felsefesi dersi iyi olabilir tabi ama tek bir din üzerinden maalesef gelişemeyeceğiz.
  • bütün din alimlerini erkeklerin taşaklarında bekleyen olası mümin kaynağı spermleri okuyup üflemeye çağırıyorum. eğitim taşaklarımızdan başlasın zigotuda hanım hocalar üfler ve bu büyük sorunu toptan çözmüş oluruz.
  • ana karnında başlayın isterseniz telkinlerle falan...
    ama unutmayın bu çocuklar sizi tanıdıkça onu da yapsanız kâr etmez çünkü bunlar inançlıysa ben değilim diyerek dinden vazgeçen o kadar genç var ki!
  • keşke çocuklara anaokulunda din yerine iyi bir insan olma eğitimi verilse en azından bazı dindarlar gibi olmazlar.
  • okunmuş sperm tarafından döllenmiş müslüman yumurta.
  • cumhurbaşkanımızın geçen hafta biz vatandaşları haberdar ettiği olay. şaşırılacak bir değil. burada tepki göstereceğinize o zaman da tepki gösterseydiniz keşke..

(bkz: dini hükümleri yerleştireceğiz)
hesabın var mı? giriş yap