• gelmiş geçmiş en underrated şarkıcı olduğunu düşünüyorum.

sick and tired gibi bence yapılmış en iyi pop-rock şarkılarından birine imza atmış, left outside alone gibi bir muhteşemi seslendirmiş, paid my dues, why'd you lie to me ve i'm outta love gibi başka güzel şarkılar da söylemiş zenci sesli sarışın.

en güzel şarkısı ne olursa olsun sick and tired. hatta bu şarkı üzerine çıkabilen şarkı sayısı pop-rock kategorisinde çok az diyebilirim. eskiye götürüyor beni. hala ilk günkü kalitede geliyor kulağıma. inanılmaz kusursuz bir şarkı kesinlikle.
  • öyle kulağa hoş gelen herşeyi dinleğenlerin değil sadece müzikten zevk alan türden insanların dinlemesi gereken şarkıcıdır.
  • adele ve amy winehouse karşısında hep hakkı yenen hanım kızımız. bunun da sesi çok güzel lan, bu neden bu listede unutuluyor? illa ölmesi veya kilolu olması mı gerekiyor? eli yüzü düzgün, güzel bir orta yaşlı kadın işte. bir ara yanılmıyorsam kanser olmuştu onu da atlattı. uyuşturucusu yok, ezik terk edildim halleri yok diye mi sevmiyoruz bu kadını. bence sevelim, sevilmeye layık. ayrıca kendisini lisede öss'ye çalışırken çok dinlerdim fakat sesi o kadar güçlü ki tüm zihnim ona gider bana ders çalışacak konsantrasyon bırakmazdı. vay be ne çabuk geçti yıllar. left outside alone dinleyim de geleyim.
  • kktc de konser veren dünyaca ünlü ilk sanatçı.
    (bkz: her yerinden öpüyorum)
  • mtv ve turevlerinin oyununa gelip, biritni spiyirs ve benzerleri ile ayni kefeye konulmasina artik bir dur demesi gereken ve bunu da son albumunde gitardan davuldan bastan olusan, sapina kadar rock soundu ile yogrulmus sarkilari ile basarmis olan insan. aslinda sesi o kadar guclu ve farkli ki, bence rock'i birakip, caz'i deneyebilir... ha artik bu saatten sonra oyle bir gecis yapabilir mi bilemiyorum tabi de, en azindan sesinin buna uygun olabilecegine kesinlikle ihtimal vermekteyim.
  • kanser denen illete* yakalandıgında hayranlarını yasa boğan, toparlanarak tekrar hayata(müzik yaşamına da ) dönen, left outside aloneile bir kez daha buyuleyen, uzun sağlıklı gunlere yelken acması dilenen ve konser icin türkiye'ye tekrar gelmesi beklenen sanatçı.
  • hep debe'ye sinirlenip mi entry girecem, bu anastacia ile ilgili ben de bir iki sene önce bir şaşırdım. genelde daha eskilerden çalan sevdiğim bir internet radyosunda left outside alone çalmaya başladığında önce 70'lerden filan bir şarkıyı hatırladığımı sandım, ne bileyim, earth wind and fire veya abba tarzı bir şey. sonra anastacia olduğunu anladım; sesi güçlü bir kadın olarak bilirdim de meğer şarkılarına doğru düzgün dikkat edip haklarını vermemişim. left outside alone, sick and tired filan cidden bayağı zamansız.

hit'lerinden bir i'm outta love'ı sevmiyorum, kadın da inadıma sanki hep onla anılıyor.
  • michael jackson dan sonra zenci sesine sahip 2. beyaz şarkıcı .
  • amerika da aids gecesinde düzenlenen konserde yar almı$, meme kanserinden dolayı kısacık erkek gibi olmu$ saçları, çökmü$ bir surat ve vücuda sahip olmu$ tüylerimizi diken diken etmi$ kadındır kendisi. ama hala mükemmel bir sese sahip şarkıcı...
  • sarı gözlüklerini unutamadığım şarkıcı. bu dünyada left outside alone, sick and tired ve i'm outta love gibi şahaserlere imzasını atmıştır.
hesabın var mı? giriş yap