şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli gibi goruken urunleri bulunan bir makyaj malzemeleri markasi. [cumle kuramadim :/] bigun bir urunlerini denersem, edit gecerim mutlaka.

bu da web sitesi
  • kaş kiti uğruna türkiye pazarına girmesi için dua ettiğim marka.
    bildiğim kadarıyla işe "kaş ürünleri" üreterek başlamışlar. uzmanlık alanları bu yani...
    likit mat rujlarında gözüm yok. hayatınızda görüp görebileceğiniz en çok dudak kurutan matlar bu markada. renk skalası için belki katlanılabilir.
    bir de kontur kiti var tabii... onun da çok elzem olduğunu düşünmüyorum. biraz balon bir ürün gibi duruyor.
    sephora'dan umutluyum. umarım mükemmel kaşlara kavuşacağız sayelerinde.
  • glow kitleri resmen herkesi etkisine almış olan marka. arkadaşlar lütfen türkiye pazarına girin. dünya değişti e tabi türkiye de değişti. cruelty free bir markasınız aynı zamanda. çıkın çıkın gelin türkiye'ye.
  • bugün sephora mağazasından öğrendiğime göre , türkiye bir terör ülkesi bu yüzden ürünlerimin o ülkede satışını istemiyorum diyerek beni hayal kırıklığına uğratmış marka.
  • kas kalemlerini kullaniyorum bir suredir. ben ki kas konusunda cok hassasimdir, gaaayet memnunum korkmadan suruyorum, varla yok arasi, kaliteli, tavsiye edilir.
  • bayram hediyesi olarak üzerimize 2-3 paleti atılsa bütün kadın cinsi olarak çocuklar gibi şen olurduk halbuki.
  • türkiye'de -1 tane bile olsa yeter- kocaman bir mağaza açmalarını istiyorum. lütfen çağrımı duyun! siz gelin türkiye'ye yemin ederim 5 tane subculture palet alacağım. amerika'da yaşadığınız krizi canlı canlı izledim. flormar'la anlaşıp yaptınız paleti herhalde, o ne öyle gı? ama sorun değil bak, diyorum ki türkiye'ye gel, subculture paleti yüzünden yaşadığın ekonomik çöküntüyü ben geçiririm. üstünü kaparım. bana güvenin. lütfen yaaa. yorucu bir haftanın bitişinde kredi kartımı alıp aklımı kaybetmişçesine alışveriş yapmak istiyorum sizden. hadi bir kıyak. hadi be abim be. bir güzellik yap be abiiim beeeeeea.

xoxo p girl
  • goz fari paletlerini bazilari ciddi anlamda cok kalitesiz. too faced de ayni sekilde.